Povezane vesti

Šutanovac: „Nisam se iščlanio iz DS, osim ako me nisu izbacili a da ne znam“

Šutanovac: „Nisam se iščlanio iz DS, osim ako me nisu izbacili a da ne znam“

Nova 17.11.2021
Bivši potpredsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac izjavio je danas da nije odstupio od DS, niti je pristupio bilo kom drugom pokretu ili stranci, pa ni Demokratama Srbije. Šutanovac je za „Danas“ izjavio da se „nije iščlanio iz DS… »
Šutanovac: Nisam se iščlanio iz DS, osim ako me nisu izbacili a da mi nisu rekli

Šutanovac: Nisam se iščlanio iz DS, osim ako me nisu izbacili a da mi nisu rekli

N1 Info 17.11.2021
Bivši potpredsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac izjavio je da nije odstupio od DS, niti je pristupio bilo kom drugom pokretu ili stranci, pa ni Demokratama Srbije. Šutanovac je za list Danas izjavio da se „nije iščlanio iz DS, osim… »
Šutanovac: Nisam istupio iz DS, ni pristupio bilo kojoj drugoj stranci ni pokretu

Šutanovac: Nisam istupio iz DS, ni pristupio bilo kojoj drugoj stranci ni pokretu

Novi magazin 17.11.2021
Bivši potpredsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac izjavio je danas da nije odstupio od DS, niti je pristupio bilo kom drugom pokretu ili stranci, pa ni Demokratama Srbije. Šutanovac je za "Danas" izjavio da se "nije iščlanio iz DS, osim… »
Šutanovac: Nisam istupio iz DS, ni pristupio bilo kom drugom pokretu

Šutanovac: Nisam istupio iz DS, ni pristupio bilo kom drugom pokretu

Danas 17.11.2021
Nisam ni odstupio od Demokratske stranke (DS), ni pristupio bilo kom drugom pokretu ili stranci, pa ni Demokratama Srbije – rekao je za Danas Dragan Šutanovac, nekadašnji predsednik DS povodom pominjanja njegovog imena među nekadašnjim članovima… »

Vesti dana »