Povezane vesti

Đilas: Spotovi protiv mene prave se u kabinetu predsednika na Andrićevom vencu

Đilas: Spotovi protiv mene prave se u kabinetu predsednika na Andrićevom vencu

N1 Info 17.11.2021
"Očekivao sam svašta od naprednjaka, možda samo ne ovakvog intenziteta. Više me ništa ne može iznenaditi, očigledno ne postoji dno i granica koju neće preći zarad nekih političkih interesa", rekao je lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas… »
Đilas: Spotovi protiv mene prave se u kabinetu predsednika na Andrićevom vencu

Đilas: Spotovi protiv mene prave se u kabinetu predsednika na Andrićevom vencu

Nova 17.11.2021
"Očekivao sam svašta od naprednjaka, možda samo ne ovakvog intenziteta. Više me ništa ne može iznenaditi, očigledno ne postoji dno i granica koju neće preći zarad nekih političkih interesa", rekao je lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas… »
Premijerka svih građana ili portparolka SNS: Brnabić na Tviteru napada Đilasa

Premijerka svih građana ili portparolka SNS: Brnabić na Tviteru napada Đilasa

N1 Info 17.11.2021
Predsednica Vlade Ana Brnabić, umesto da vodi državu, što joj je posao po Ustavu, svela je sebe na portparola SNS koji vodi kampanju protiv jednog opozicionog lidera. To kažu sagovornici N1 posle objavljivanja najnovijeg video klipa, na Tviter nalogu… »
Stefanović: Brnabić je pravo lice korumpirane i nesposobne vlasti

Stefanović: Brnabić je pravo lice korumpirane i nesposobne vlasti

Danas 17.11.2021
Premijerka Ana Brnabić nastavila je da se obračunava sa političkim neistomišljenicima putem društvenih mreža. Sinoć je na svom Tviter nalogu pustila spot u kojem sugeriše da je lider SSP Dragan Đilas „pokrao decu u Beogradu“, pritom dodatno… »
Premijerka kaže da spotom ne targetira Đilasa, već samo iznosi „šta je radio“

Premijerka kaže da spotom ne targetira Đilasa, već samo iznosi „šta je radio“

N1 Info 17.11.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić odbacila je navode da "targetira i dehumanizuje" lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, uverena da samo iznosi činjenice. Zašto on nije u zatvoru, meni i danas nije jasno. Ako je sve pokriveno papirima, to je… »
Apel urodio plodom, ali mora bolje: Brnabićeva - Bolja epidemiološka situacija, pomogla treća doza

Apel urodio plodom, ali mora bolje: Brnabićeva - Bolja epidemiološka situacija, pomogla treća doza

Večernje novosti 17.11.2021
Foto: Tanjug - Zadovoljna sam u ovom trenutku kako ide, mislim da će se pokazati jako dobrom odluka da krenemo tako rano sa buster dozom. Imamo u ovom trenutku oko 1,26 miliona ljudi koji su vakcinisani trećom dozom, što je više od 23 odsto… »
Brnabić: Trenutno nas spasava treća doza vakcine

Brnabić: Trenutno nas spasava treća doza vakcine

Danas 17.11.2021
Nas u ovom tenutku treća doza vakcine spasava, ocenila je danas premijerka Ana Brnabić za TV Pink, ističući da je epidemiološka situacija „sve bolja“, ali i da i sve to nije „dovoljno dobro“. Ona je precizirala da je 1,260 miliona građana… »

Vesti dana »