Povezane vesti

Lisabon iz drugog ugla: Svi se raduju na terenu, samo se Gudelj bori sa emocijama na klupi (video)

Lisabon iz drugog ugla: Svi se raduju na terenu, samo se Gudelj bori sa emocijama na klupi (video)

Mozzart sport 17.11.2021
Srpskom asu preteško pao kiks kod primljenog gola u 2. minutu. Dva detalja koja su verovatno svima promakla u momentima ogromne radosti kada je Orsato odsvirao kraj meča u Lisabonu: u vulkanu slavlja srpskih fudbalera na terenu u prvi mah nije bilo ni… »
"Otišao sam u svlačionicu, mislili su da mi je pozlilo!" Piksi nije dočekao na terenu kraj meča: Tek tad mi je bilo jasno!

"Otišao sam u svlačionicu, mislili su da mi je pozlilo!" Piksi nije dočekao na terenu kraj meča: Tek tad mi je bilo jasno!

Sportal blic 17.11.2021
Selektor , , teško je podneo dodatnih četiri minuta igre nakon Mitrovićevog gola. Dramatična završnica u Lisabonu imala je srećan kraj po “orlove” koji su golom Aleksandra Mitrovića u 90. minutu obezbedili prvo mesto u kvalifikacionoj grupi i… »
Stavlja im so na ranu: Ceo Lisabon gleda Srbina kako provocira Portugalce zbog gola Mitrovića (foto)

Stavlja im so na ranu: Ceo Lisabon gleda Srbina kako provocira Portugalce zbog gola Mitrovića (foto)

Večernje novosti 17.11.2021
Tanjug/AP Kako je Aleksandar Mitrović golom u 90. minutu poslao reprezentaciju Srbije direktno na Mundijal, a Portugalce u baraž za šampionat planete, domaćini meča koji je okončan dramatično izvojevanim trijumfom "orlova" dobili su novi razlog za… »
Ovo niste nigde mogli da vidite: Nestvaran snimak, suze i erupcija slavlja "orlova" sekund posle gola Mitrovića (video)

Ovo niste nigde mogli da vidite: Nestvaran snimak, suze i erupcija slavlja "orlova" sekund posle gola Mitrovića (video)

Večernje novosti 17.11.2021
Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije Podsetimo, naš državni tim je u nedelju izveo antologijski preokret. Tamo su "orlovi", jureći pobedu koja ih je jedina vodila direktno na Mundijal, najpre gubili od Portugalije, potom izjednačili preko Tadića, a… »
Ovako je Dule Savić reagovao na mitrovićev gol: Imaju običaj da nas oštete, čekao sam minut, dva!

Ovako je Dule Savić reagovao na mitrovićev gol: Imaju običaj da nas oštete, čekao sam minut, dva!

Hot sport 17.11.2021
Piksi je stigao u pravi čas. Fudbaleri Srbije su iznenadili čitav svet pobedom nad Portugalom u Lisabonu i direktnim plasmanom na Mundijal. U jutarnjem programu TV Prva, gostovao je legendarni fudbaler Crvene zvezde Dušan Dule Savić, koji je otkrio… »
Neviđeni snimci: Rasprava Ronalda i Vlahovića, Gudelj nije mogao da gleda kraj

Neviđeni snimci: Rasprava Ronalda i Vlahovića, Gudelj nije mogao da gleda kraj

Nova 17.11.2021
Fudbalski savez Srbije objavio je video snimak istorijskog slavlja fudbalera u Portugalu, posle plasmana na Mundijal. Srbija je pobedila Portugal sa 2:1 i overila plasman na Svetsko prvenstvo, što je u očaj bacilo Kristijana Ronalda. Njega sada čeka… »
Piksi prišao Ronaldu, jedan naš igrač plakao od sreće: Objavljeni neviđeni snimci slavlja sa Portugal - Srbija! (video)

Piksi prišao Ronaldu, jedan naš igrač plakao od sreće: Objavljeni neviđeni snimci slavlja sa Portugal - Srbija! (video)

Mondo 17.11.2021
Pogledajte kako je izgledao buran kraj Portugal - Srbija iz drugog ugla. Kako je Piksi prišao Ronaldu, ko je plakao i nije mogao da gleda, ko je psovao sudiju i zašto je Tadić kapiten "orlova". Pogledajte kako je izgledao buran kraj Portugal - Srbija… »
Neviđen snimak Iz Lisabona: Piksi prišao Ronaldu koji mu je ovako uzvratio, a svi se pitaju o čemu su to Vlahović i…

Neviđen snimak Iz Lisabona: Piksi prišao Ronaldu koji mu je ovako uzvratio, a svi se pitaju o čemu su to Vlahović i…

Sportal blic 17.11.2021
su glavna tema svih medija u Srbiji, a nema sumnje da i danas slave . Međutim, novi snimci sa meča iz Lisabona su oduševili sve. Poznato je od ranije da se svlačionica na "Da Lužu" orila kultnom pesmom "Pukni zoro" kao i pesmama poput "Dajte Brazil… »

Vesti dana »