Povezane vesti

KAKAV OBRT! Car MOLI Maju Marinković za OPROŠTAJ!

KAKAV OBRT! Car MOLI Maju Marinković za OPROŠTAJ!

Svet & Skandal 17.11.2021
Nakon raskida sa Dalilom, Filip Car se javno izvinio bivšoj devojci Maji Marinković. –Ja moram da se izvinim Maji Marinković koja je operisana išla da mi kupuje poklone koje je neko slomio. Moram da kažem da je Dalilina priča laž. Meni je bilo… »
"Dejan je pored mene imao sve, a iskoristio me": Dalila oplela po mužu: "Nije mi žao što sam ga ostavila"

"Dejan je pored mene imao sve, a iskoristio me": Dalila oplela po mužu: "Nije mi žao što sam ga ostavila"

Blic 17.11.2021
Dalila Dragojević sinoć je imala žestoku svađu sa ljubavnikom Filipm Carem, kada je demolirala hotel u kojem njih dvoje trenutno borave. Zbog nervnog sloma koji je doživela Dalilu su izveli iz "Zadruge", a onda je vratili u rijaliti gde se ona… »
Dejan je pored mene imao sve, a iskoristio me! Dalila otvorila dušu Miljani i osula paljbu po mužu: Nije se borio za mene…

Dejan je pored mene imao sve, a iskoristio me! Dalila otvorila dušu Miljani i osula paljbu po mužu: Nije se borio za mene…

Kurir 17.11.2021
Miljana Kulić i Dalila Dragojević pričale su o Dalilinom emotivnom životu i njenim odnosima sa Dejanom i Filipom Carem. - U 10 sati sam došla Dejan nije spavao, smejao se - rekla je Miljana. - Neka i ja bih se smejala - dodala je Dalila. - Je l' ti… »

Vesti dana »