Povezane vesti

"Vidim sebe u lokvi krvi" Advokat Marićevog sina izneo jezive detalje - odbio da se sretne sa njim u studiju

"Vidim sebe u lokvi krvi" Advokat Marićevog sina izneo jezive detalje - odbio da se sretne sa njim u studiju

Večernje novosti 17.11.2021
Foto: Printscreen/Kurir TV Naime, on je rekao kako je Marić poručio svojoj bivšoj supruzi Danijeli da sebe vidi u lokvi krvi i kako nju kolje, a da tu scenu gleda njihov tada maloletni sin Mateja, sa kojim je danas u sudskom sporu. Advokat nije želeo… »
Marić poslao poruku sinu u programu uživo: Dragi moj Mateja, dođi da izgladimo probleme, neću ja još dugo prepisao sam ti…

Marić poslao poruku sinu u programu uživo: Dragi moj Mateja, dođi da izgladimo probleme, neću ja još dugo prepisao sam ti…

Kurir 17.11.2021
Danima unazad u žiži javnosti su navodi psihijatra Jovana Marića (80) koji tvrdi da ga sin Mateja (20), koga navodno nije video sedam godina, izbacuje iz stana! - Bivša supruga Aleksandra Marić i ja kupili smo 1999. godine stan zajedničkim… »
Advokat otkrio jezive reči Marića: Vidim sebe u lokvi krvi i kako te koljem, a Mateja gleda! Nije stan jedina nekretnina koju…

Advokat otkrio jezive reči Marića: Vidim sebe u lokvi krvi i kako te koljem, a Mateja gleda! Nije stan jedina nekretnina koju…

Kurir 17.11.2021
Advokat Nemanja Jolović, punomoćnik sina Jovana Marića (80), tvrdi da je čuveni psihijatar poručio bivšoj supruzi Danijeli da vidi sebe u lokvi krvi i kako nju kolje, a da tu scenu gleda njihov sin Mateja! Nedeljama unazad, podsetimo, Marić tvrdi… »

Vesti dana »