Povezane vesti

Ljubavna priča Piksija i Snežane: Kako je došlo do njihovog drugog venčanja

Ljubavna priča Piksija i Snežane: Kako je došlo do njihovog drugog venčanja

Nova 17.11.2021
Velika pobeda srpske reprezentacije protiv Portugala na kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo ponovo je pokrenula priču o zaslugama za ovaj veliki uspeh koje sa pravom pripisuju selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju. Ako je tačna ona floskula da iza… »
Namučila sam se da dođem do savršenog braka - Piksijeva žena o njihovom turbulentnom odnosu! Venčali su se 2 puta

Namučila sam se da dođem do savršenog braka - Piksijeva žena o njihovom turbulentnom odnosu! Venčali su se 2 puta

Mondo 17.11.2021
Dragan Stojković Piksi sa svojim timom izvojevao je veliku pobedu protiv slavnog Portugala i zajedno su Srbiju plasirali na Svetsko prvenstvo u Kataru, te je sada svaki detalj njegovog života u žiži interesovanja javnosti. Dragan Stojković Piksi sa… »
"Ja sam se namučila da dođem do savršenog braka" Piksijeva žena iznela nepoznate detalje i otkrila da su se dva puta…

"Ja sam se namučila da dođem do savršenog braka" Piksijeva žena iznela nepoznate detalje i otkrila da su se dva puta…

Blic 17.11.2021
Od momenta kada se Srbija plasirala na Svetsko prvenstvo u Kataru, pored igrača velike zasluge se prepisuju fudbalskom selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju, te je sada svaki detalj njegovog života u žiži interesovanja javnosti. Vanserijska fudbalska… »

Vesti dana »