Povezane vesti

Partizan „iscedio“ pobedu

Partizan „iscedio“ pobedu

Danas 18.11.2021
Jesu košarkaši Partizana protiv Leitkabelisa prekinuli niz od dva poraza (84:77) ali su načinom igre u 5. kolu Evrokupa potvrdili da su i dalje u krizi i da unutar tima postoje ozbiljne turbulencije. Trener Obradović je u meču sa Litvancima izrotirao… »
Obradović: Dangubić je kapiten, to je moja odluka

Obradović: Dangubić je kapiten, to je moja odluka

Danas 18.11.2021
Partizan je savaladao Leitkabelis (84:77) i tako na skoru 4-1 ostao na deobi prvog mesta Grupe A Evrokupa, međutim odluke koje je trener Željko Obradović donosio pre i tokom utakmice ispostavile su se interesantnijim za javnost, pogotovo potez da… »
"Ne znam ko je bio u protokolu, Dangubić je kapiten Partizana!" Obradović odmah nakon meča dao žustru izjavu: Da li će…

"Ne znam ko je bio u protokolu, Dangubić je kapiten Partizana!" Obradović odmah nakon meča dao žustru izjavu: Da li će…

Sportal blic 17.11.2021
Košarkaši su ostvarili četvrtu u ove sezone, ovoga puta su bili bolji od Lijetkabelisa i slavili sa 84:77, a puno toga je na konferenciji za medije posle meča imao da kaže . - Koncentracija je problem koji imamo, nekada ne razumemo način na koji… »
Pobeda partizana u velikoj drami: Crno-beli slomili Litvance u završnici, bes Obradovića i Glas kao heroj timskog trijumfa

Pobeda partizana u velikoj drami: Crno-beli slomili Litvance u završnici, bes Obradovića i Glas kao heroj timskog trijumfa

Sportal blic 17.11.2021
Košarkaši su ostvarili četvrtu pobedu u ove sezone, ovoga puta su bili bolji od Lijetkabelisa i slavili sa 84:77. Crno-beli su prekinuli niz od dva poraza (Andora i Crvena zvezda), te nastavili sa dobrim igrama u evropskom takmičenju. Ekipu Željka… »
Šta se događa sa Zagorcem!? Misterija Partizana: Na utakmicu Evrokupa Dangubić izašao kao kapiten, a dosadašnji je tu i ne…

Šta se događa sa Zagorcem!? Misterija Partizana: Na utakmicu Evrokupa Dangubić izašao kao kapiten, a dosadašnji je tu i ne…

Sportal blic 17.11.2021
Da li je na pomolu prva velika promena u timu iz Humske? Navijači , posebno oni koji su došli u Arenu da bodre košarkaše crno-belih u , bili su pomalo iznenađeni kada su čuli najavu zvaničnog spikera. On je kao kapitena Partizana najavio Nemanju… »

Vesti dana »