Povezane vesti

Italija i Portugalija mogući rivali

Italija i Portugalija mogući rivali

Politika 18.11.2021
Poslednja dva evropska prvaka nisu izvadila vize u prvom krugu, pa sada čekaju žreb za baraž u kojem su neophodne dve pobede za odlazak u Katar. – Brazil i Argentina prvi učesnici iz Južne Amerike. Srbija je jedna od 13 reprezentacija koje su se do… »
Tadić oduševio Lale: “Duel sa Holandijom, može u finalu Svetskog prvenstva”

Tadić oduševio Lale: “Duel sa Holandijom, može u finalu Svetskog prvenstva”

Vesti online 18.11.2021
Plasman Srbije na Svetsko prvenstvo, i pobeda nad Portugalijom, jedna od glavnih tena u svetu fudbala, pa je tako kapitena Orlova Dušana Tadića dao veliki intervju za tamošnji “De Telegraf”. Tadić je prokomentarisao odličnu igru Srbije, kao i gol… »
“Kakav Piksi, bre, pa nismo mi drugari” VIDEO

“Kakav Piksi, bre, pa nismo mi drugari” VIDEO

Nova 18.11.2021
Euforija oko plasmana Srbije na Svetsko prvenstvo u Katar se ne stišava, a selektor Srbije Dragan Stojković Piksi osvruo se i na period koji nas čeka do početka takmičenja i mnogo vremena koje ima do tada. „Ja imam potpuno jasne ideje i ne treba mi… »
‘Kakav Piksi? Jel smo u školu išli zajedno?’: Voditeljka pitala selektora zašto ga zovu ‘Mister’, a odgovor je odmah…

‘Kakav Piksi? Jel smo u školu išli zajedno?’: Voditeljka pitala selektora zašto ga zovu ‘Mister’, a odgovor je odmah…

Hot sport 18.11.2021
Stojković je pričao o velikom uspehu naše reprezentacije. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, gostovao je ovog jutra u emisiji ‘Uranak‘ na TV K1. Istaknuti stručnjak je govorio o pobedi protiv Portugala i plasmanu… »
"Kakav Piksi, pa nismo mi drugari!" Selektor iznenadio voditeljku, pa otkrio sve o novom nadimku! (video)

"Kakav Piksi, pa nismo mi drugari!" Selektor iznenadio voditeljku, pa otkrio sve o novom nadimku! (video)

Mondo 18.11.2021
Reprezentativci Srbije zovu "Mister" selektora Dragana Stojkovića. Reprezentativci Srbije zovu "Mister" selektora Dragana Stojkovića. Obećao je da će Srbiju odvesti u Katar, a pobedom nad Portugalom u Lisabonu održao je datu reč. Dragan Stojković… »
Baloteli: Na Manćinijev poziv došao bih peške iz Turske

Baloteli: Na Manćinijev poziv došao bih peške iz Turske

Vesti online 18.11.2021
Italijanski fudbaler Mario Baloteli smatra da bi mogao da dobije poziv za nacionalni tim za mečeve baraža za Svetsko prvenstvo u martu sledeće godine, prenose italijanski mediji. Baloteli nastupa za tursku Adanu, a u dosadašnjem toku sezone na 13… »
Piksi: Srbija mora da ima original fudbalski pasoš

Piksi: Srbija mora da ima original fudbalski pasoš

Večernje novosti 18.11.2021
FOTO: AP/Tanjug - Plasman na Svetsko prvenstvo je zajednički uspeh, ne vidim da sam ja tu specijalno važan, važni su igrači i ideja koju smo imali od početka kvalifikacija. Momci su radili na pravi način, slušali su moje savete. Taj optimizam i… »
Dušan Tadić: Piksi je ljubitelj holandske filozofije i traži da igramo ofanzivno, atraktivno, kreativno...

Dušan Tadić: Piksi je ljubitelj holandske filozofije i traži da igramo ofanzivno, atraktivno, kreativno...

Mozzart sport 18.11.2021
„Veliki deo predsednikove nagrade smo dali u humanitarne svrhe“, kaže Tadić za holandske medije. Holandija je poput Srbije u poslednjem kolu kvalifikacija obezbedila plasman na Mundijal u Katar. Iako četvrtinu reprezentacije Holandije čine igrači… »
Voditeljka pitala Piksija zašto ga igrači zovu Mister, a kada je čula odgovor odmah je prasnula u smeh /video/

Voditeljka pitala Piksija zašto ga igrači zovu Mister, a kada je čula odgovor odmah je prasnula u smeh /video/

Sportal blic 18.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije ovog jutra u „Uranku“ na televiziji K1 govorio je o velikom uspehu tima i plasmanu na Mundijal. Istakao je da ima još mnogo vremena da se govori o Svetskom prvenstvu, ali da njemu kao selektoru, uopšte ne… »
Baloteli: Na Mančinijev poziv bih došao peške iz Turske

Baloteli: Na Mančinijev poziv bih došao peške iz Turske

Nova 18.11.2021
Italijanski fudbaler Mario Baloteli smatra da bi mogao da dobije poziv u reprezentaciju za mečeve baraža za Svetsko prvenstvo u martu sledeće godine. Baloteli nastupa za tursku Adanu, a u dosadašnjem toku sezone na 13 mečeva je postigao pet golova… »
Piksi odgovorio naciji, snažna poruka o nagradi od milion evra!

Piksi odgovorio naciji, snažna poruka o nagradi od milion evra!

Sportske.net 18.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi otkrio je da ovaj tim "Orlova" može svakog da pobedi, ali se i dotakao nagrade od milion evra o kojoj se mnogo pričalo prethodnih dana. "Ja imam potpuno jasne ideje i ne treba mi mnogo… »
Piksi: Radim nešto dobro za Srbiju, ubedio sam igrače da su najbolji

Piksi: Radim nešto dobro za Srbiju, ubedio sam igrače da su najbolji

Nova 18.11.2021
"U reprezentaciji svi daju maksimum i prate one ideje koje ja smatram da su dobre i koje donose identitet jedne reprezentacije, taj pasoš mora da bude original, nikako kopija", rekao je Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske reprezentacije Srbije… »
Piksi: Srbija u kvalifikacijama pokazala novo lice – timski duh i snagu kolektiva

Piksi: Srbija u kvalifikacijama pokazala novo lice – timski duh i snagu kolektiva

Danas 18.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi izjavio je da je pobedom Srbije u Portugaliji, kojom su „orlovi“ izborili plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru, napravljen veliki rezultat. „Pobedili smo veliku Portugaliju u Lisabonu… »
Piksiju novac nije nikakav motiv: Kada utišate 62.000 navijača – za to se živi! Sve bih prodao da idemo u Katar!

Piksiju novac nije nikakav motiv: Kada utišate 62.000 navijača – za to se živi! Sve bih prodao da idemo u Katar!

Hot sport 18.11.2021
Izneo je svoje utiske. Jedan od glavnih odgovornih za veliki uspeh fudbalske reprezentacije Srbije je selektor Dragan Stojković Piksi. Vratio je veru čitavoj naciji, sjajno je posložio kockice i tako nadigrao veliki Portugal na La Lužu. Nakon možda i… »
Zar je iko: Sumnjao!? Piksiju Zlatna lopta, izvesno je i kome će trofej za najboljeg fudbalera

Zar je iko: Sumnjao!? Piksiju Zlatna lopta, izvesno je i kome će trofej za najboljeg fudbalera

Sportal blic 18.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi dobiće "Zlatnu loptu", trofej namenjen najboljem srpskom treneru. Ovo priznanje sasvim je očekivano dodeljeno Stojkoviću, nakon velikog uspeha koji su „orlovi“ ostvarili u nedavno… »
Piksi otkrio kako je slavio odlazak na mundijal: Utišao ceo Portugal pa otišao u hotel - Popio sam 1 pivo i to je to!

Piksi otkrio kako je slavio odlazak na mundijal: Utišao ceo Portugal pa otišao u hotel - Popio sam 1 pivo i to je to!

Mondo 18.11.2021
Selektor reprezentacije Srbije sumirao utiske posle velikog uspeha i plasmana na Svetsko prvenstvo. Selektor reprezentacije Srbije sumirao utiske posle velikog uspeha i plasmana na Svetsko prvenstvo. Fudbaleri Srbije uspeli su u nedelju uveče da se… »
MUNDIJAL U KATARU 2022. Srbija među velikanima

MUNDIJAL U KATARU 2022. Srbija među velikanima

Dnevnik 18.11.2021
Kvalifkacija za plasman na Svetsko fudbalsko prvenstvo u Kataru, koje se igra sledeće godine u Kataru, u pojedinim delovima sveta dostižu kulminaciju. Što se evropske zone tiče, poznato je već 10 sigurnih učesnika najveće planetarne smotre, a… »
Srbija na novom žrebu već u decembru: Svi čekaju Mundijal, ali ovo je mnogima promaklo - Kreću pripreme za euro 2024!

Srbija na novom žrebu već u decembru: Svi čekaju Mundijal, ali ovo je mnogima promaklo - Kreću pripreme za euro 2024!

Mondo 18.11.2021
Pre Mundijala u Kataru, Orlovi će igrati šest utakmica koje bi mogle da im značajno olakšaju put ka plasmanu na takmičenje koje nas "nije videlo" od 2000. godine. Pre Mundijala u Kataru, Orlovi će igrati šest utakmica koje bi mogle da im značajno… »

Vesti dana »