Povezane vesti

Megini klinci oduševljeni nakon Pešićevog poziva: Bio je to šok za mene, onaj najpozitivniji mogući

Megini klinci oduševljeni nakon Pešićevog poziva: Bio je to šok za mene, onaj najpozitivniji mogući

Sportal blic 18.11.2021
Na prvom spisku koji je novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić objavio za novembarski ciklus kvalifikacija za Mundobasket nalaze se dva tinejdžera. Najmlađi potencijalni reprezentativci su prvotimci Mege, Nikola Jović i… »
Talenti Mege: Reprezentacija je nešto najbolje što je moglo da nam se desi

Talenti Mege: Reprezentacija je nešto najbolje što je moglo da nam se desi

Danas 18.11.2021
Dugo već slove za najveće košarkaške talente u Srbiji među generacijama igrača rođenih 2003. i 2004. godište. Nikola Jović i Nikola Đurišić ove sezone u seniorskom timu Mege pokazuju sposobnosti zbog kojih ih je Svetislav Pešić nedavno… »
Biseri Mege Mozzart: Reprezentacija je nešto najlepše što može sportisti da se desi

Biseri Mege Mozzart: Reprezentacija je nešto najlepše što može sportisti da se desi

Mozzart sport 18.11.2021
Nikola Đurišić i Nikola Jović oduševljeni zbog poziva u nacionalni tim. Jedan od najvećih snova dvojica tinejdžera Nikole Jovića i Nikole Đurišića ostvario se kada je osvanuo prvi spisak selektora Svetislava Pešića. Njihova imena su se našla… »
Pešić doneo radost: Megini reprezentativci rođeni posle Indijanapolisa

Pešić doneo radost: Megini reprezentativci rođeni posle Indijanapolisa

Večernje novosti 18.11.2021
Foto: Ivica Veselinov Jović je ovog leta napunio 18 godina, a Đurišić će tek sledeće godine postati punoletan. - Kada sam počeo da treniram košarku, san mi je bio da igram u reprezentaciji. Ja sam se oduševljavao Milošem Teodosićem, obožavao… »
Mama je igrala za Srbiju, sada je vreme i za nikolu! Megin tandem po ukusu Svetislava Pešića - tinejdžeri, a već orlovi!

Mama je igrala za Srbiju, sada je vreme i za nikolu! Megin tandem po ukusu Svetislava Pešića - tinejdžeri, a već orlovi!

Mondo 18.11.2021
Oni su novi biseri pod komandom "Karija" Pešića! Oni su novi biseri pod komandom "Karija" Pešića! Tandem Meginih tinejdžera Nikola Jović - Nikola Đurišić dobio je ovog novembra veliko priznanje - poziv selektora "A" reprezentacije Svetislava… »
Pešićev poziv za nevericu – Megini reprezentativci rođeni posle Indijanapolisa

Pešićev poziv za nevericu – Megini reprezentativci rođeni posle Indijanapolisa

Nova 18.11.2021
Na prvom spisku koji je Svetislav Pešić, novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije, objavio za novembarski ciklus kvalifikacija za Mundobasket nalaze se i dva tinejdžera. Najmlađi potencijalni reprezentativci su prvotimci Mege Nikola Jović i… »

Vesti dana »