Povezane vesti
Pipen: Džordan je “uništio” košarku, Lebron najbolji
Vesti online 18.11.2021
Skoti Pipen, član slavne generacije Čikago Bulsa koja je 90-ih godina osvojila šest titula u NBA ligi, objavio je memoare u kojima žestoko kritikuje bivšeg saigrača Majkla Džordana. – Mogu da idem toliko daleko da kažem da je Majkl “uništio” košarku. Na… »
Pipen: Majkl Džordan je uništio košarku
Danas 18.11.2021
Skoti Pipen, neko je ko je u očima Majkla Džordana percipiran kao najbolji saigrač ikada. Međutim, bivši as Čikago Bulsa i američke reprezentacije, uopšte nema lepo mišljenje o Džordanu, naprotiv, smatra ga pojedincem koji je uništio košarku. Čak… »
Novi Pipenov odlomak: MJ je uništio košarku, LBJ je najveći
N1 Info 18.11.2021
U autobiografiji "Unguarded", nekadašnji košarkaš Čikago Bulsa Skoti Pipen ističe da je Majkl Džordan uništio košarku, zato što je želeo da ceo tim radi za njega, i zbog toga smatra da je najveći svih vremena Lebron Džejms. Pipen i Džordan se smatraju… »
Pipen udario na Džordana: Uništio je košarku, Lebron je najbolji
Nova 18.11.2021
Skoti Pipen, član slavne generacije Čikago Bulsa koja je 90-ih godina osvojila šest titula u NBA ligi, objavio je memoare u kojima žestoko kritikuje bivšeg saigrača Majkla Džordana. „Mogu da idem toliko daleko da kažem da je Majkl ‘uništio’ košarku. Na… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
Nova ekonomija pre 51 minutajoš 19 povezanih
Da li vlada nestašica evra? Euronews Srbija proverava kakva je situacija u menjačnicama
Euronews pre 1 satjoš 9 povezanih
Zaraženo više od 400 mališana, čak 14 žarišta u Beogradu: Kako da prepoznate dečje gliste i kako se leče
Nova pre 2 satajoš 3 povezane






