Povezane vesti

"Presuda je sramotna, zar se niko ne pita kako se mi sada osećamo? Bol je samo veća" Potresne reči brata Jovane Petković…

"Presuda je sramotna, zar se niko ne pita kako se mi sada osećamo? Bol je samo veća" Potresne reči brata Jovane Petković…

Blic 18.11.2021
Čuo sam presudu i mislim da je sramotna. Sada se pokazalo da mlad život u Srbiji ne vredi ništa, da može bilo ko da ga uništi prođe s blagom kaznom... Ovim rečima je presudu od 7 godina zatvora za Mladena Gigića (20) iz Niša, koji je 21. novembra… »
Sedam godina zatvora za saobraćajku sa smrtnim ishodom

Sedam godina zatvora za saobraćajku sa smrtnim ishodom

Dnevnik 18.11.2021
NIŠ: Nišlija Mladen Gigić (20) danas je u Višem sudu u Nišu osuđen na sedam godina zatvora zbog udesa koji je pijan izvazvao 21. novembra prošle godine, u kojem je život izgubila Jovana Petković (25). Gagić je osuđen zbog teškog dela protiv… »
Miljanu je pijani vozač ubio sestru: „Mlad život u Srbiji ne vredi ništa“ VIDEO

Miljanu je pijani vozač ubio sestru: „Mlad život u Srbiji ne vredi ništa“ VIDEO

Nova 18.11.2021
Nišlija Miljan Petković razočaran je presudom i kaznom od sedam godina zatvora, koja je danas dosuđena Mladenu Gigiću (20), zbog izazivanja nesreće u kojoj je poginula Jovana Petković (25). Poslušajte Miljanovu izjavu: Gigić je vozilom… »
Brat razočaran nakon presude jovaninom ubici: Ovo je sramno, posle ovakve odluke mučiće nas još veća duševna bol

Brat razočaran nakon presude jovaninom ubici: Ovo je sramno, posle ovakve odluke mučiće nas još veća duševna bol

Kurir 18.11.2021
Brat Jovane Petković, Miljan rekao je danas, nakon presude Mladenu Gigiću (21) koji je u saobraćajnoj nesreći usmrtio mladu devojku iz Žitorađa, da je za njegovu porodicu presuda sramnja. - Čuo sam presudu i mislim da je sramotna, ispada da jedan… »
Narod će da pati dok se neki bahate: Prva izjava Jovaninog brata nakon presude (video)

Narod će da pati dok se neki bahate: Prva izjava Jovaninog brata nakon presude (video)

Večernje novosti 18.11.2021
Foto: Novosti - Narod će da pati, drugi će da se bahate. Mislim da je ovo sramotna odluka, to je na tužilaštvu. Neću ništa da kažem što bi uvredilo sudiju, ali narod će sam da proceni da li je ovo primerena kazna ili nije - rekao je "Novostima"… »
Osuđen vozač koji je usmrtio mladu Jovanu iz Niša: Gigić dobio 7 godina zatvora, vozio pijan

Osuđen vozač koji je usmrtio mladu Jovanu iz Niša: Gigić dobio 7 godina zatvora, vozio pijan

Kurir 18.11.2021
Mladen Gigić (21) iz Niša koji je u saobraćajnoj nesreći usmrtio mladu arhitekticu Jovanu Petković (25) iz Žitorađe kod Vladičinog Hana osuđen je danas na sedam godina zatvora. U trenutku tragedije on je imao 1,38 promila alkohola u krvi. Ivan… »
Sedam godina robije Nišliji koji je pijan kolima ubio devojku (25)

Sedam godina robije Nišliji koji je pijan kolima ubio devojku (25)

Nova 18.11.2021
Nišlija Mladen Gigić (20) osuđen je danas na kaznu zatvora u trajanju od 7 godina zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja jer je 21. novembra prošle godine izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula dvadesetpetogodišnja Jovana… »
Gigić osuđen na sedam godina: Presuda za smrt Jovane koja je poginula u saobraćajki

Gigić osuđen na sedam godina: Presuda za smrt Jovane koja je poginula u saobraćajki

Večernje novosti 18.11.2021
Foto privatna arhiva Podsetimo, Gigić je 21. novembra prošle godine, vozeći pod dejstvom alkohola, prošao na crveno svetlo na Bulevaru Nemanjića i izazvao udes u kojem je nastradala Jovana Petković. BONUS VIDEO: Potresna izjava majke Jovane… »
Presuda za smrt Jovane (25) koja je poginula u saobraćajki: Gigić osuđen na 7 godina

Presuda za smrt Jovane (25) koja je poginula u saobraćajki: Gigić osuđen na 7 godina

Telegraf 18.11.2021
Gigić se pred sudom branio navodnom tehničkom neispravnošću vozila. Nišlija Mladen Gigić (20) osuđen je danas na kaznu zatvora u trajanju 7 godina zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja jer je 21. novembra prošle godine izazvao… »

Vesti dana »