Povezane vesti

Od šoka zanemeli: Oglasili se Dalilini majka i otac nakon što se njihova ćerka razvela od Dejana: "Neka se slade tuđom…

Od šoka zanemeli: Oglasili se Dalilini majka i otac nakon što se njihova ćerka razvela od Dejana: "Neka se slade tuđom…

Blic 18.11.2021
Papiri za razvod braka Dalile Dragojević i Dejana Dragojevića stigli su do njih u "Zadrugu" i oni su iste odlučili da potpišu. Sada se Dalilin otac, Huso Mujić, oglasio potresnim glasom za "Blic". - Nije mi drago, nisam još uvek sve ispratio. Šta… »
Jedina osoba na dalilinoj strani posle skandala! "Ne odričem je se tako lako, išla je srcem i ovo nije zaslužila"

Jedina osoba na dalilinoj strani posle skandala! "Ne odričem je se tako lako, išla je srcem i ovo nije zaslužila"

Mondo 18.11.2021
Dalila je šokirala javnost i navukla gnev na sebe tokom Zadruge, ali ima i podršku. Dalila je šokirala javnost i navukla gnev na sebe tokom Zadruge, ali ima i podršku. Peta sezona Zadruge donela je naprasni krah braka Dalile i Dejana Dragojevića, a… »
Moja dalila je zbog Cara ostavila sve, nije zaslužila Dragojevićkina drugarica: Ima nas koji je se ne odričemo kao njeni…

Moja dalila je zbog Cara ostavila sve, nije zaslužila Dragojevićkina drugarica: Ima nas koji je se ne odričemo kao njeni…

Kurir 18.11.2021
Ljubavna drama iz ''Zadruge 5'' o kojoj bruji čitav region iz dana u dan dobija nove razmere. Drama između Dalile, Dejana i Cara nikoga ne ostavlja ravnodušnim, a naročito njihove najbliže. Poznato je da je Dalilin otac Huso Mujić na Dejanovoj… »

Vesti dana »