Povezane vesti

Prva ispovest biljane Dragojević nakon razvoda Dejana i dalile: Ja najbolje poznajem svoje dete! Evo šta je rekla za bivšu…

Prva ispovest biljane Dragojević nakon razvoda Dejana i dalile: Ja najbolje poznajem svoje dete! Evo šta je rekla za bivšu…

Kurir 18.11.2021
Na velelepno imanje u Šimanovcima stigli su papiri za razvod braka, koje je Dejan Dragojević tražio. Bračni par je konačno i potpisao papire za zvaničan prekid braka. Dejanova majka Biljana Dragojević, gledala je to sa druge strane ekrana, pa je za… »
Prva ispovest dejanove majke nakon njegovog razvoda - Drago mi je da je konačno slobodan! Evo šta je rekla za Dalilu

Prva ispovest dejanove majke nakon njegovog razvoda - Drago mi je da je konačno slobodan! Evo šta je rekla za Dalilu

Mondo 18.11.2021
Nakon što su Dalila i Dejan Dragojević u Zadruzi potpisali papire za razvod braka za medije se oglasila njegova majka Biljana. Nakon što su Dalila i Dejan Dragojević u Zadruzi potpisali papire za razvod braka za medije se oglasila njegova majka… »
KRAJ! Dejan i Dalila potpisali papire za razvod!

KRAJ! Dejan i Dalila potpisali papire za razvod!

Svet & Skandal 18.11.2021
Pre nekoliko dana je Dejan Dragojević zatražio papire za razvod braka od neverne supruge Dalile, a danas su konačno stigli. Pa su Dejan i Dalila potpisali papire za razvod. Iako, se dosta spekulisalo da se Dejan neće odlučiti na ovaj korak, on je… »
Stigli papiri za razvod! Dejan i Dalila za 2 minuta stavili potpise za kraj braka uživo! Dragojević ohladio bivšu jednim…

Stigli papiri za razvod! Dejan i Dalila za 2 minuta stavili potpise za kraj braka uživo! Dragojević ohladio bivšu jednim…

Kurir 18.11.2021
Papiri za razvod braka Dalile Dragojević i Dejana Dragojevića stigli su do njih u Zadrugu. Supružnici su stigli do kapije gde su im dati papiri od strane produkcije. Oboje su prvo ćuteći gledali u njih, čitali ih i proučavali. "Ovo je samo da se… »
Udahni sine sada punim plućima! Oglasila se porodica Dragojević nakon Dejanovog zvaničnog razvoda od Dalile, Biljana ne…

Udahni sine sada punim plućima! Oglasila se porodica Dragojević nakon Dejanovog zvaničnog razvoda od Dalile, Biljana ne…

Alo 18.11.2021
Konačno je završeno i to poglavlje njegovog života! Nakon što su u programu uživo Dalila i Dejan Dragojević potpisali papire za razvod braka, oglasili su se i članovi Dejanove porodice. Najpre je David objavio snimak na kom Dalila traži papire za… »

Vesti dana »