Povezane vesti

Jovanović o napadu na aerodromu: Ni sam više ne znam šta da mislim, ni kako da se ponašam

Jovanović o napadu na aerodromu: Ni sam više ne znam šta da mislim, ni kako da se ponašam

Telegraf 19.11.2021
Predsednik LDP Čedomir Jovanović vidno potrešen za Telegraf o vandalizmu na Aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu, kada su mu nepoznate osobe, ispred ulaza u aerodromsku zgradu, urnisale automobil. - Žao mi je zbog svega. Ni sam više ne znam šta da… »
Advokat Čedomira Jovanovića: "Postoje kamere, zašto se ne otkrije identitet osoba koje su oštetile automobil i dobacivali…

Advokat Čedomira Jovanovića: "Postoje kamere, zašto se ne otkrije identitet osoba koje su oštetile automobil i dobacivali…

Blic 19.11.2021
Tablice na automobilu kojim je upravljao lider LDP Čedomir Jovanović se vide, a snimak sa kamera je u posedu državnih organa, tvrdi njegov advokat Stefan Petrović. On ovako komentariše informaciju koja se pojavila u pojedinim medijima nakon incidenta… »
Obrt u čedinom slučaju, kamere snimile sve: Na aerodrom došao bez tablice i sa oštećenim autom

Obrt u čedinom slučaju, kamere snimile sve: Na aerodrom došao bez tablice i sa oštećenim autom

Kurir 19.11.2021
Liberalno demokratska partija (LDP) saopštila je sinoć se na Aerodromu "Nikola Tesla" dogodio incident kada su ispred ulaza u aerodromsku zgradu nepoznata lica razbila automobil predsednika LDP Čedomira Jovanovića i uputili mu niz uvreda. Međutim… »
Pogledajte fotografije automobila Čede Jovanovića za koji tvrdi da je demoliran

Pogledajte fotografije automobila Čede Jovanovića za koji tvrdi da je demoliran

Nova 19.11.2021
Redakcija Nova.rs dobila je fotografije automobila Čedomira Jovanovića, lidera Liberalno demokratske partije, koji su sinoć na aerodromu u Beogradu, kako Jovanović tvrdi, demolirala trojica huligana koja su usput i napala i psovala Jovanovića dok je… »
"Pokrio sam rukom da on to ne vidi": Jovanović o napadu na aerodromu: Ni sam više ne znam šta da mislim, ni kako da se…

"Pokrio sam rukom da on to ne vidi": Jovanović o napadu na aerodromu: Ni sam više ne znam šta da mislim, ni kako da se…

Blic 19.11.2021
Predsednik LDP Čedomir Jovanović, kojem je na aerodromu "Nikola Tesla" razbijen auto, rekao je da izgrednici koji su mu vandalizovali vozilo "nisu Srbija", ali i da je "jedna budala uvek dovoljna i glasnija od miliona normalnih ljudi". - Žao mi je zbog… »
Čeda Jovanović: Vređali su me pred sinom, oštetili mi kola

Čeda Jovanović: Vređali su me pred sinom, oštetili mi kola

Dnevnik 19.11.2021
BEOGRAD: Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je, povodom sinošnjeg incidenta na aerodromu "Nikola Tesla", da se sve desilo kada je došao na aerodrom da dočeka sina Mihajla, koji je iz Velike Britanije došao da sa… »
Obrt u slučaju Čedomira Jovanovića: Kamere na aerodromu sve snimile, automobil već bio oštećen?!

Obrt u slučaju Čedomira Jovanovića: Kamere na aerodromu sve snimile, automobil već bio oštećen?!

Mondo 19.11.2021
Lider LDP je saopštio da je njegovo vozilo demolirano, a da mu je grupa mladića uputila uvrede kada je otišao po sina na aerodrom. Lider LDP je saopštio da je njegovo vozilo demolirano, a da mu je grupa mladića uputila uvrede kada je otišao po sina… »
Obrt u slučaju vandalizma nad kolima Jovanovića: Nadzorni snimak - lider LDP dovezao oštećen auto na aerodrom

Obrt u slučaju vandalizma nad kolima Jovanovića: Nadzorni snimak - lider LDP dovezao oštećen auto na aerodrom

Telegraf 19.11.2021
Na snimcima nadzornih kamera beogradskog aerodroma, navodno, nije snimljen napad na Čedomira Jovanovića niti oštećenje njegovog automobila, pošto je utvrđeno da je Jovanović u vazdušnu luku stigao sa već oštećenim automobilom. Prema… »
Čedin auto već bio oštećen! Snimci nadzornih kamera otkrivaju šta se desilo na aerodromu

Čedin auto već bio oštećen! Snimci nadzornih kamera otkrivaju šta se desilo na aerodromu

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Printskrin - Utvrđeno je da prilikom dolaska na aerodrom Jovanović na automobilu nije imao prednju tablicu, i vozilo je već bilo oštećeno - kaže izvor "Novosti". - Takođe, do sada nije utvrđeno da se bilo koje vozilo zaustavlja ili usporava… »
LDP: Jovanoviću razbili automobil i vređali ga

LDP: Jovanoviću razbili automobil i vređali ga

Danas 19.11.2021
Liberalno demokratska partije (LDP) saopštila je da su nepoznate osobe sinoć isped ulaza u zgradu beogradskog Aerodroma „Nikola Tesla“, razbile automobil lidera te stranke Čedomira Jovanovića i uputile mu niz uvreda. Jovanović je na aerodrom… »
Jovanović posle napada na aerodromu: Zvao sam Gašića

Jovanović posle napada na aerodromu: Zvao sam Gašića

N1 Info 19.11.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović izjavio je da je zvao direktora BIA Bratislava Gašića zbog napada na njega na beogradskom aerodromu. On je za "Nova.rs" detaljno ispričao šta mu se dogodilo kada su ga trojica nepoznatih mladića psovala i demolirala… »
Oglasio se čeda nakon napada na Aerodromu: Opisao je do detalja šta se dogodilo - To su debili, a moj sin to gleda...

Oglasio se čeda nakon napada na Aerodromu: Opisao je do detalja šta se dogodilo - To su debili, a moj sin to gleda...

Mondo 19.11.2021
Na Aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu nepoznate osobe su ispred ulaza u aerodromsku zgradu, razbile automobil predsednika LDP Čedomira Jovanovića i vređale ga. Na Aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu nepoznate osobe su ispred ulaza u aerodromsku… »
Njega je čekao da sleti kad je izbio džumbus Ovo je Čedin sin Mihajlo Lajf! Oglasio se i Jovanović: Pokrio sam rukom da on…

Njega je čekao da sleti kad je izbio džumbus Ovo je Čedin sin Mihajlo Lajf! Oglasio se i Jovanović: Pokrio sam rukom da on…

Kurir 19.11.2021
BEOGRAD - Mihajlo Lajf, sin Čedomira Jovanovića, toliko je porastao i odrastao da se već školuje u inostranstvu. Tvoja je Zemlja cela, sve što je na njoj i više od toga. Postaješ čovek, sine moj. pic.twitter.com/K8o1MydUa8 — Čedomir Jovanović… »
Jedna budala je uvek dovoljna: Oglasio se Čedomir Jovanović nakon incidenta na aerodromu

Jedna budala je uvek dovoljna: Oglasio se Čedomir Jovanović nakon incidenta na aerodromu

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Tanjug - Javio mi se sin sinoć, on ne živi više ovde i ide u srednju školu u inostranstvu, ima stipendiju i tamo živi. Pozvao me je u pola devet sa aerodroma u Amsterdamu da mi kaže da dođem da ga sačekam da odnesemo kolač u crkvu zajedno… »
Čeda Jovanović posle napada na aerodromu: Zvao sam Batu Gašića

Čeda Jovanović posle napada na aerodromu: Zvao sam Batu Gašića

Nova 19.11.2021
"Jelena je pravila večeru, ja sam otišao po Mihaila na aerodrom, trebalo je to da bude jedna lepa večera i porodično okupljanje, a od toga nije ostalo ništa", govori uznemirenim glasom za Nova.rs Čedomir Jovanović, lider Liberalno demokratske… »
Detalji napada na Čedomira Jovanovića: Uzvikivali mu "prodao si Srbiju" i razbili automobil

Detalji napada na Čedomira Jovanovića: Uzvikivali mu "prodao si Srbiju" i razbili automobil

Srbija danas 19.11.2021
Dve ekipe policije su napravile uviđaj, a ceo taj deo na aerodromu je pod kamerama. Liberalno demokratska partija (LDP) saopštila je da se sinoć na Aerodromu "Nikola Tesla" dogodio incident kada su ispred ulaza u aerodromsku zgradu nepoznata lica… »
LDP: Nepoznate osobe Čedomiru Jovanoviću razbile automobil i vređale ga

LDP: Nepoznate osobe Čedomiru Jovanoviću razbile automobil i vređale ga

N1 Info 19.11.2021
Ispred ulaza u zgradu beogradskog aerodroma "Nikola Tesla" nepoznata lica razbila su automobil predsednika Liberalno-demokratske partije Čedomira Jovanovića, saopštio je LDP. Tom prilikom uputili su i niz uvreda Jovanoviću. Jovanović je u četvrtak… »
Saznajemo: Detalji napada na Čedomira Jovanovića ispred aerodroma

Saznajemo: Detalji napada na Čedomira Jovanovića ispred aerodroma

Blic 19.11.2021
Liberalno demokratska partija (LDP) saopštila je da se sinoć na Aerodromu "Nikola Tesla" dogodio incident kada su ispred ulaza u aerodromsku zgradu nepoznata lica razbila automobil predsednika LDP Čedomira Jovanovića i uputili mu niz uvreda. Kako… »
Magnet za probleme: Čedi Jovanoviću polupali automobil na aerodromu

Magnet za probleme: Čedi Jovanoviću polupali automobil na aerodromu

Pravda 19.11.2021
Liberalno demokratska partija (LDP) saopštila je da se sinoć se na Aerodromu “Nikola Tesla” dogodio incident kada su ispred ulaza u aerodromsku zgradu nepoznata lica razbila automobil predsednika LDP Čedomira Jovanovića i uputili mu niz uvreda. On… »
Čedi jovanoviću razbili automobil: Incident na aerodromu, grupa mladića ga vređala

Čedi jovanoviću razbili automobil: Incident na aerodromu, grupa mladića ga vređala

Srbija danas 19.11.2021
Jovanović je odmah pozvao policiju. Liberalno demokratska partija (LDP) saopštila je da su na Aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu nepoznate osobe, ispred ulaza u aerodromsku zgradu, razbile automobil predsednika LDP Čedomira Jovanovića. Uputili su mu… »
LDP: Jovanoviću razbili automobil i uputili niz uvreda

LDP: Jovanoviću razbili automobil i uputili niz uvreda

Nova 19.11.2021
Liberalno demokratska partija (LDP) saopštila je da se večeras se na Aerodromu “Nikola Tesla” dogodio incident kada su ispred ulaza u aerodromsku zgradu nepoznata lica razbila automobil predsednika LDP Čedomira Jovanovića i uputili mu niz uvreda… »

Vesti dana »