Povezane vesti

"Zaključao je auto! Uplašila sam se, a onda me silovao": Bolna ispovest devojke koju je obljubio taksista kod Despotovca

"Zaključao je auto! Uplašila sam se, a onda me silovao": Bolna ispovest devojke koju je obljubio taksista kod Despotovca

Mondo 19.11.2021
Nesrećna devojka iz sela kod Despotovca ističe da nikog nije bilo u blizini da joj pomogne. Nesrećna devojka iz sela kod Despotovca ističe da nikog nije bilo u blizini da joj pomogne. Taksista M. R. (61) iz sela Sladaje kod Despotovca uhapšen je zbog… »
Nasrnuo na mene kao životinja! Jeziva ispovest devojke koju je silovao rođak: Posle iživljavanja me izbacio ispred kuće!

Nasrnuo na mene kao životinja! Jeziva ispovest devojke koju je silovao rođak: Posle iživljavanja me izbacio ispred kuće!

Kurir 19.11.2021
Devojka koja je prijavila taksistu M. R. za silovanje kaže da se on ponudio da je odveze do kuće zajedno s njenim deverom, kog je izbacio iz automobila, a nju napastvovao u zabačenom delu sela. Imala sam puno poverenje u M. R., jer smo rođaci, a on me… »
Novi detalji monstruoznog silovanja kod Despotovca: "Skinuo je pantalone, od straha se ukočila, nije smela da se brani"

Novi detalji monstruoznog silovanja kod Despotovca: "Skinuo je pantalone, od straha se ukočila, nije smela da se brani"

Mondo 19.11.2021
M. R. (61), taksi vozač iz okoline Despotovca uhapšen je juče zbog sumnje da je silovao 29-godišnju M. M., devojku sa smetnjama u razvoju. M. R. (61), taksi vozač iz okoline Despotovca uhapšen je juče zbog sumnje da je silovao 29-godišnju M. M… »
"Dozivala je u pomoć, ali je niko nije čuo": Taksista iz Despotovca silovao devojku nakon što je otišla s njegove slave…

"Dozivala je u pomoć, ali je niko nije čuo": Taksista iz Despotovca silovao devojku nakon što je otišla s njegove slave…

Blic 19.11.2021
Taksista M. R. (61) iz sela u okolini Despotovca uhapšen je zbog sumnje da je silovao devojku sa smetnjama u razvoju (29), koja je, navodno, pre toga bila gošća na njegovoj slavi. Kako "Kurir" nezvanično saznaje, jezivo zlostavljanje dogodilo se na… »

Vesti dana »