Povezane vesti

Cecina drugarica o njenoj vezi sa Bogdanom: Pevačica otkrila sve: "On mi se mnogo dopada"

Cecina drugarica o njenoj vezi sa Bogdanom: Pevačica otkrila sve: "On mi se mnogo dopada"

Blic 19.11.2021
Ceca Ražnatović već godinu dana je u vezi sa dečkom Bogdanom Srejovićem, a njena prijateljica, pevačica Elma Sinanović, sada je prokomentarisala njihovu vezu. Elma je istakla da je presrećna zbog Cece, te da joj se Bogdan veoma dopada i da… »
Ne mislim da budem sama ceo život! Sanja Marinković progovorila o novom dečku - ovako komentariše ljubav nakon razvoda!

Ne mislim da budem sama ceo život! Sanja Marinković progovorila o novom dečku - ovako komentariše ljubav nakon razvoda!

Mondo 19.11.2021
Sanja Marinković spremna za novu ljubav. Sanja Marinković spremna za novu ljubav. Sanja Marinković je nakon 10 godina braka rešila da se razvede od svog izabranika Aleksandra Uhrina, a sada progovorila i o novoj ljubavi. O njenom emotivnom životu… »
"Ne mislim ja da budem sama ceo život": Sanja Marinković o novoj ljubavi i obećanju koje je dala bivšem mužu

"Ne mislim ja da budem sama ceo život": Sanja Marinković o novoj ljubavi i obećanju koje je dala bivšem mužu

Blic 19.11.2021
Voditeljka Sanja Marinković razvela se od supruga Aleksandra Uhrina sa kojim ima sina Strahinju, a nakon toga se mnogo spekulisalo o njenom ljubavnom životu. Međutim, Sanja kaže da trenutno nema dečka. - Sama sam. Volim da kažem da je bolje da sam… »
Ova pevačica je cecina bliska prijateljica: Priznala šta misli o vezi sa Bogdanom, pa spomenula svoj ljubavni život!

Ova pevačica je cecina bliska prijateljica: Priznala šta misli o vezi sa Bogdanom, pa spomenula svoj ljubavni život!

Mondo 19.11.2021
Elma Sinanović progovorila o emocijama. Elma Sinanović progovorila o emocijama. Elma Sinanović se nakon duže pauze vratila muzičkoj karijeri, a prema reakcijama publike na njene nove pesme, reklo bi se da je nikada nije ni pravila. Pevačica se brzo… »

Vesti dana »