Povezane vesti

Papić negira krivicu, tužilac trazi četri godine zatvora

Papić negira krivicu, tužilac trazi četri godine zatvora

IndeksOnline 19.11.2021
BEOGRAD – Bivši zamenik načelnika SBPOK-a Goran Papić, negirao je danas u Višem sudu u Beogradu da je aprilu 2020. godine urgirao da se, mimo procedura, Marku Miljkoviću, sada osumnjičenom za organizovanje kriminalne grupe, odmah vrati privremeno… »
Morao da beži iz Beograda: MESAR pretio Nenadu Vučkoviću, pukovniku Žandarmerije

Morao da beži iz Beograda: MESAR pretio Nenadu Vučkoviću, pukovniku Žandarmerije

U centar 19.11.2021
Visokorangirani član kriminalne grupe Veljka Belivuka Marko Miljković koga su mediji prozvali Mesar pretio je Nenadu Vučkoviću, pukovniku MUP-a zaposlenom u Žandarmeriji. Vučković je pretnje prijavio SBPOK a istragu je pokrenulo Tužilaštvo za… »
Bivši inspektor SBPOK negira da je urgirao za Miljkovića

Bivši inspektor SBPOK negira da je urgirao za Miljkovića

IndeksOnline 19.11.2021
BEOGRAD – Bivši zamenik načelnika SBPOK-a Goran Papić, negirao je danas u Višem sudu u Beogradu da je aprilu 2020. godine urgirao da se, mimo procedura, Marku Miljkoviću, sada osumnjičenom za organizovanje kriminalne grupe, odmah vrati privremeno… »
OCINKARIO KUMA: „Stefanović me je zvao i rekao da ne zadržavam Marka Miljkovića“!

OCINKARIO KUMA: „Stefanović me je zvao i rekao da ne zadržavam Marka Miljkovića“!

U centar 19.11.2021
– Tadašnji ministar Nebojša Stefanović zvao me je dva dana pre tog 15. aprila i decidno mi rekao „imate zahtev, treba da dođe Marko Miljković u vaše prostorije da da iskaz po prijavi Nenada Vučkovića. Odradite profesionalno, bez bespotrebnog… »

Vesti dana »