Повезане вести

Све о наследству Марине Туцаковић: Син открио непознате детаље: "Продаваће се мамине ствари"

Све о наследству Марине Туцаковић: Син открио непознате детаље: "Продаваће се мамине ствари"

Блиц 19.11.2021
Милан Лаћа Радуловић отворио је душу након смрти мајке Марине Туцаковић. - Смењивале су се фазе. Првих десет дана било је потпуно конфузно, следећих десет је прошло у лаганом и мучном враћању у реалност. Уследили су… »
Породица одлучила: Ево шта ће бити са богатством Марине Туцаковић

Породица одлучила: Ево шта ће бити са богатством Марине Туцаковић

Вечерње новости 19.11.2021
Фото: АТА имагес/архива ВН - Марина неће имати наследника, али је утрла пут многима. Она је етаблирала професију текстописац. Дуго нисам био сигуран да ли сам довољно добар у том послу, а постојало је и питање да ли желим да… »
Тада сам први пут носио сат покојног брата, чувао ме је! Син Лаћа отворио душу и открио како је преживео прве недеље без…

Тада сам први пут носио сат покојног брата, чувао ме је! Син Лаћа отворио душу и открио како је преживео прве недеље без…

Курир 19.11.2021
"Једина безусловна љубав је љубав мајке према детету. Смрт мајке значи да ту врсту љубави, апсолутне и чисте, никад више нећемно моћи да доживимо", написао је Милан Радуловић Лаћа на Инстаграму. " После тог губитка у… »

Вести дана »