Povezane vesti

Lukašenko: Moguće da smo pomogli migrantima da uđu u Poljsku

Lukašenko: Moguće da smo pomogli migrantima da uđu u Poljsku

Slobodna Evropa 19.11.2021
Beloruski autoritarni lider Aleksandar Lukašenko izjavio je u intervjuu za BBC da je "apsolutno moguće" da su snage njegove zemlje pomogle migrantima da pređu u Poljsku, ali je negirao su ih pozivali da dolaze na granicu. "Mislim da je to apsolutno… »
Migrantska kriza, Belorusija i Lukašenko: Predsednik Belorusije za BBC o pomoći izbeglicama da pređu granicu - Mi smo…

Migrantska kriza, Belorusija i Lukašenko: Predsednik Belorusije za BBC o pomoći izbeglicama da pređu granicu - Mi smo…

Južne vesti 19.11.2021
BBC The Belarus leader spoke to the BBC in his presidential palace in Minsk Aleksandar Lukašenko, autoritarni beloruski lider, rekao je da je apsolutno moguće da je vojska pomogla migrantima da pređu u Poljsku. On je, međutim, negirao da je Belorusija… »
Lukašenko: Moguće je da smo pomagali migrantima da uđu u Poljsku

Lukašenko: Moguće je da smo pomagali migrantima da uđu u Poljsku

Danas 19.11.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko je danas izjavio da je “apsolutno moguće” da su njegove snage pomogle migrantima da uđu u Poljsku, naglasivši: “Mi smo Sloveni, imamo srce”. “Naše snage znaju da migranti idu u Nemačku. Možda im… »
Lukašenko: Mi smo Sloveni, imamo srce! Moguće je da su naši pomogli migrantima da uđu u Poljsku! Ali nisam ih ja zvao da…

Lukašenko: Mi smo Sloveni, imamo srce! Moguće je da su naši pomogli migrantima da uđu u Poljsku! Ali nisam ih ja zvao da…

Kurir 19.11.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko je danas izjavio da je “apsolutno moguće” da su njegove snage pomogle migrantima da uđu u Poljsku, naglasivši: “Mi smo Sloveni, imamo srce”. "Naše snage znaju da migranti idu u Nemačku. Možda im je… »
Lukašenko za BBC: Moguće je da smo pomagali migrantima da uđu u Poljsku

Lukašenko za BBC: Moguće je da smo pomagali migrantima da uđu u Poljsku

Novi magazin 19.11.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je u Minsku da je apsolutno moguće da su beloruske snage pomagale migrantima da iz te zemlje uđu u Poljsku, ali je negirao da su bili pozvani. "Mi smo Sloveni. Imamo srca. Naši vojnici znaju da… »
Lukašenko za BBC o migrantima: Mi smo Sloveni, imamo srca

Lukašenko za BBC o migrantima: Mi smo Sloveni, imamo srca

Nova 19.11.2021
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko rekao je u intervjuu za BBC da je "apsolutno moguće" da je vojska njegove zemlje pomogla migrantima da pređu u Poljsku, ali negira da su migranti bili pozvani da dođu u Belorusiju. „Mislim da je to apsolutno… »

Vesti dana »