Повезане вести

Бошњакиња Рахима тражи Србина који је спасао муслимане: Ако је преживео рат и сазна за ово, обрадовала бих се да ми се…

Бошњакиња Рахима тражи Србина који је спасао муслимане: Ако је преживео рат и сазна за ово, обрадовала бих се да ми се…

Курир 19.11.2021
Рахима Хамзић, Бошњакиња, огласила се путем друштвених мрежа тражећи Србина који је њу и још троје људи спасао из рата у Босни и Херцеговини. Наиме, како је написала на друштвеним мрежама, он их је превезао из… »
Ја сам рахима и тражим Србина: Оглас о ком бруји Балкан - Бошњакиња трага за човеком који је спасао муслимане у рату!

Ја сам рахима и тражим Србина: Оглас о ком бруји Балкан - Бошњакиња трага за човеком који је спасао муслимане у рату!

Мондо 19.11.2021
Прича једне жене из Босне и Херцеговине кружи друштвеним мрежама и изазива и сузе и одушевљење. Прича једне жене из Босне и Херцеговине кружи друштвеним мрежама и изазива и сузе и одушевљење. Дешавања током рата… »
"Ја сам рахима и тражим Србина који је спасио нас четворо муслимана 1992.: Године" Порука једне Бошњакиње кружи…

"Ја сам рахима и тражим Србина који је спасио нас четворо муслимана 1992.: Године" Порука једне Бошњакиње кружи…

Блиц 19.11.2021
Ратна дешавања која су пратила распад СФРЈ, извлачила су из људи и најгоре и најбоље. Приче о људима свих нација и вероисповести који су се међусобно налазили једни другима у невољи, данас, тридесет година након свега… »

Вести дана »