Povezane vesti

„Velika trojka? Najviše saveta nama mladima daje Novak!“

„Velika trojka? Najviše saveta nama mladima daje Novak!“

Vesti online 19.11.2021
Mladi danski teniser Holger Rune dospeo je u centar pažnje teniske javnosti pošto je kritikovao sistem bodovanja ATP, koji je, da bi zadržao format tokom pandemije korona virusa , zamrzao bodove iz 2019. godine i na taj način onemogućio Runea i mnoge… »
Mlada nada tenisa: Nisam video da su Rodžer i Rafa savetovali mlađe igrače, Novak je najdarežljiviji

Mlada nada tenisa: Nisam video da su Rodžer i Rafa savetovali mlađe igrače, Novak je najdarežljiviji

Mozzart sport 19.11.2021
“Đoković mi je rekao mnogo dobrih stvari. Zanimljivo je da se uvek Federer i Nadal pominju kao dobri momci kada su u pitanju buduće generacije, ali mislim da Đoković najviše daje”. Holger Rune trenutno igra na čelendžeru u Francuskoj. Bio je… »
„Svi pričaju o Rodžeru i Rafi kao uzorima mladih, ali najviše daje Đoković“

„Svi pričaju o Rodžeru i Rafi kao uzorima mladih, ali najviše daje Đoković“

N1 Info 19.11.2021
Mladi danski teniser Holger Rune dospeo je u centar pažnje teniske javnosti pošto je kritikovao sistem bodovanja ATP, koji je, da bi zadržao format tokom pandemije virusa korona, zamrzao bodove iz 2019. godine i na taj način onemogućio Runea i mnoge… »
"Đoković daje najviše saveta": Mladi danski teniser pohvalno govorio o Novaku

"Đoković daje najviše saveta": Mladi danski teniser pohvalno govorio o Novaku

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Ovaj 18-godišnjak koji zauzima 108. mesto na ATP listi ispričao je kako je izgledao njegov prvi susret sa Srbinom. - Imao sam 14 godina i u Monaku sam trenirao sa Novakom. On me je tada pitao da li mi se dopada način na… »

Vesti dana »