Povezane vesti

"Piksi? General koji zna šta radi!" Reči doktora reprezentacije otkrio detalje iz svlačionice "orlova": Bili smo ubeđeni da…

"Piksi? General koji zna šta radi!" Reči doktora reprezentacije otkrio detalje iz svlačionice "orlova": Bili smo ubeđeni da…

Sportal blic 20.11.2021
Iako smo možda već sve i znali! Doktor fudbalske reprezentacije Srbije je u emisiji na "K1" televiziji pričao o velikom trijumfu i uspehu našeg nacionalnog tima u Lisabonu. Nekadašnji lekar u Partizanu je otkrio da je novi selektor vratio veru… »
‘Piksi je general i on zna šta radi’: Blizak saradnik selektora Srbije otkrio detalje iz svlačionice pred herojsku…

‘Piksi je general i on zna šta radi’: Blizak saradnik selektora Srbije otkrio detalje iz svlačionice pred herojsku…

Hot sport 20.11.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije igraće na Mundijalu, a to je bila vest koja je obradovala naciju. Orlovi su uspeli da sruše moćnu selekciju Portugala usred Lisabona i to posle preokreta, a doktor reprezetnacije Ilija Rosić je u ‘Vikendu na K1’ na… »
Piksi obećao da ćemo srušiti još jednu tradiciju: Srbija mora da igra najlepši fudbal – tu smo da usrećimo naciju!

Piksi obećao da ćemo srušiti još jednu tradiciju: Srbija mora da igra najlepši fudbal – tu smo da usrećimo naciju!

Hot sport 20.11.2021
Samouveren, kao i uvek. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi, sinoć je zajedno sa trenerom KK Partizan Željkom Obradovićem gostovao na TV Prva. Zbunio se nekadašnji fudbaler Crvene zvezde na pitanje šta očekuje 2024… »
Car! "Ne znam šta drugo i tu tradiciju ćemo da srušimo!" Dragan Stojković Piksi u emisiji sa Željkom Obradovićem…

Car! "Ne znam šta drugo i tu tradiciju ćemo da srušimo!" Dragan Stojković Piksi u emisiji sa Željkom Obradovićem…

Sportal blic 19.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi i trener košarkaškog kluba Prartizan Željko Obradović govorili su večeras u emisiji "Prva Tema" o fudbalskoj reprezentaciji Srbije i plasmanu na Svetsko prvenstvo u Kataru. Stojković… »
Potez koji je promenio sve: Bio sam ljut, a onda sam pogledao tadića! Piksi otkrio šta se dešavalo kad je Portugal poveo

Potez koji je promenio sve: Bio sam ljut, a onda sam pogledao tadića! Piksi otkrio šta se dešavalo kad je Portugal poveo

Sportal blic 19.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije još jednom se osvrnuo na sada već legendarni meč sa Portugalom i veliki uspeh “Orlova” i plasman na Svetsko prvenstvo. Piksi je ponovio da je znao da će Srbiju odvesti u Katar ako preuzme reprezentaciju. -… »

Vesti dana »