Povezane vesti

Stanove više ne brojim, a muškarci su isprepadani od mene! Vesna Zmijanac o nekretninama i udvaračima

Stanove više ne brojim, a muškarci su isprepadani od mene! Vesna Zmijanac o nekretninama i udvaračima

Mondo 20.11.2021
Vesna Zmijanac progovorila o nekretninama i odnosima s muškarcima. Vesna Zmijanac progovorila o nekretninama i odnosima s muškarcima. Vesna Zmijanac je u julu postala baka još jedne devojčice, a Nikolija i Relja Popović i dalja ne žele da otkriju… »
Ne brojim više koliko sam stanova kupila: Vesna Zmijanac o muškarcima – ne smeju da mi se udvaraju

Ne brojim više koliko sam stanova kupila: Vesna Zmijanac o muškarcima – ne smeju da mi se udvaraju

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Milena Anđela - Neću da kažem ime unuke. Ne krijem, nego razvlačite ime kao što ste Reino na početku, a ona se ništa ne pita, jer je dete i non stop je po novinama. Ovu drugu nećemo da eksponiramo, jer ona ne želi da bude zvezda - rekla je… »
Vesna Zmijanac ponovo u zagrljaju ćerke: Zajedno u noćnom provodu, a onda se pohvalila: "Ne brojim više koliko sam stanova…

Vesna Zmijanac ponovo u zagrljaju ćerke: Zajedno u noćnom provodu, a onda se pohvalila: "Ne brojim više koliko sam stanova…

Blic 19.11.2021
U medijima se već neko vreme spekuliše kako pevačica Vesna Zmijanac nije u dobrim odnosima sa ćerkom Nikolijom i zetom Reljom. Ipak, sada su majka i ćerka ponovo zajedno i to u noćnom provodu. Vesna je nedavno postala baka po drugi put, kada se… »

Vesti dana »