Povezane vesti

Zdravo DEJANE, SREĆAN TI razvod braka! Maja Marinković oduševila gledaoce - zagrlila ga iz sve snage i donela mu poklon!

Zdravo DEJANE, SREĆAN TI razvod braka! Maja Marinković oduševila gledaoce - zagrlila ga iz sve snage i donela mu poklon!

Mondo 20.11.2021
Filipa Cara nije ni pogledala! Filipa Cara nije ni pogledala! Maja Marinković ušla je u Zadrugu gde se nalaze trojica bivših, i gde ju je poslednji od njih, Filip Car, prevario sa Dalilom Dragojević. Čim je ušla prišla je Dejanu Dragojeviću… »
Spremna da pomrsi konce u zadruzi! Maja Marinković ušetala u studio kao prava bomba, u Belu kuću unosi poklon za jednog…

Spremna da pomrsi konce u zadruzi! Maja Marinković ušetala u studio kao prava bomba, u Belu kuću unosi poklon za jednog…

Kurir 20.11.2021
Maja Marinković ulazi u Zadrugu, a u studiju pojavila u atraktivnom izdanju, spremna da pomrsi konce svima. Maja je donela i parfem, te najavila da će neko biti iznenađen. "Uzbuđena sam, ne znam šta će da me očekuje. Spremila sam poklon, videćete… »
Rijaliti može da počne! Maja Marinković ušla u Zadrugu, snažno zagrlila Dejana, pa mu uručila poklon! Cara nije ni…

Rijaliti može da počne! Maja Marinković ušla u Zadrugu, snažno zagrlila Dejana, pa mu uručila poklon! Cara nije ni…

Kurir 20.11.2021
Maja Marinković ušla je u Zadrugu, a susrela se oči u oči sa Filipom Carem. "Čestitam ti razvod braka, donela sam ti parfem", rekla je Maja Dejanu. "Od večeras rijaliti može da počne u pravom smeru", rekla je Maja. Ona je u studiju istakla da… »
Šok nad šokovima! Dalilin otac poslao poruku Maji Marinković pred njen ulazak u Zadrugu 5: Evo šta joj je poručio Huso…

Šok nad šokovima! Dalilin otac poslao poruku Maji Marinković pred njen ulazak u Zadrugu 5: Evo šta joj je poručio Huso…

Kurir 20.11.2021
Maja Marinković ušla je u Zadrugu, a pred ulazak novinari su joj otkrili šta joj je poručio Dalilin otac. Niame, ona je dobila pozdrav od Dalilinog oca Huse Mujića, koji joj je rekao da čuva Dejana Dragojevića. - Hvala puno, on je sušta suprotnost… »
Dalila i Car pozeleneli od muke: Maja poklonila Dejanu parfem, a ljubavnici pobegli glavom bez obzira! Filip nem od šoka…

Dalila i Car pozeleneli od muke: Maja poklonila Dejanu parfem, a ljubavnici pobegli glavom bez obzira! Filip nem od šoka…

Kurir 20.11.2021
Maja Marinković pojavila se na vratima Bele kuće i parfem poklonila Dejanu Dragojeviću, a Dalila i Filip Car odmah su otišli u pušionicu. Filip nije mogao da dođe sebi zbog činjenice da bivša devojka nije želela ni ruku da mu pruži, a Dalila se… »
Ovo je podli plan maje Marinković? Ulazi u Zadrugu sa jasnim ciljem, želi da ima intimne odnose sa Carem, sve u inat Dalili!

Ovo je podli plan maje Marinković? Ulazi u Zadrugu sa jasnim ciljem, želi da ima intimne odnose sa Carem, sve u inat Dalili!

Kurir 20.11.2021
Maja Marinković ulazi u rijaliti “Zadruga 5” i njeno pojavljivanje bilo je jedno od najočekivanijih ove sezone. Mnogim zadrugarima neće biti prijatno kada vide Maju na vratima Bele kuće, ali ono što je sigurno jeste da će upravo ona pomrsiti… »
Šok! Oglasila se Emina Mujić! Dalilina majka stala na ćerkinu stranu, pa otkrila pravi razlog Dejanove ogorčenosti na…

Šok! Oglasila se Emina Mujić! Dalilina majka stala na ćerkinu stranu, pa otkrila pravi razlog Dejanove ogorčenosti na…

Alo 20.11.2021
Ovo je pravi razlog zašto je Dejan napustio porodučni dom. Majka Dalile Dragojević, Emina Mujić oglasila se nakon razvoda svoje ćerke i Dejana Dragojevića. Ona je, inače, ranije stajala u odbranu, sada već bivšeg zeta, ali čini se da je sada… »
Dalilina majka u lošem stanju zbog njenog razvoda sa dejanom! Huso Mujić otkrio: Nije joj dobro, čuo sam od poznanika

Dalilina majka u lošem stanju zbog njenog razvoda sa dejanom! Huso Mujić otkrio: Nije joj dobro, čuo sam od poznanika

Kurir 20.11.2021
Dalila i Dejan Dragojević razveli su se pred kamerama rijalitija "Zadruga", gde je Dalila i prevarila javno supruga sa Filipom Carem. Ova situacija izuzetno je potresla kako Dejanovu, tako i Dalilinu porodicu. Otac Dalile Dragojević, Huso Mujić… »

Vesti dana »