Povezane vesti

Kolege i prijatelji opraštaju se od Merime Njegomir

Kolege i prijatelji opraštaju se od Merime Njegomir

RTS 20.11.2021
Mnogobrojne kolege, prijatelji i poštovaoci opraštaju se od naše poznate pevačice narodne muzike Merime Njegomir koja je danas preminula u 69. godini posle kraće i teške bolesti. Merima Njegomir preminula je u 69. godini od karcinoma pankreasa. U… »
"Beskrajno mila, moja mamice": Oglasila se ćerka Merime NJegomir nakon majčine smrti

"Beskrajno mila, moja mamice": Oglasila se ćerka Merime NJegomir nakon majčine smrti

Večernje novosti 20.11.2021
Foto: Arhiva Novosti/Fejsbuk/Ljubica Njegomir Zivic Ovim povodom se i njena ćerka LJubica NJegomir oglasila kratkom porukom na društvenim mrežama. - Čast je biti tvoje dete. Beskrajno mila, moja mamice - napisala je LJubica na društvenim mrežama… »
Novak se OPROSTIO od Merime Njegomir! Želeo da joj pomogne…

Novak se OPROSTIO od Merime Njegomir! Želeo da joj pomogne…

Svet & Skandal 20.11.2021
Legendarna pevačica narodne muzike,koja je imala jedna od najlepših i najškolovanijih glasova, Merima Njegomir preminula je u 69. godini nakon borbe sa tumorom pankreasa. Ona je nedavno otkrila da se bori sa rakom, a u toj borbi joj je pomogao i… »
"Mladost: Prođe..." Poslednja pesma Merime Njegomir objavljena dan pred njenu smrt

"Mladost: Prođe..." Poslednja pesma Merime Njegomir objavljena dan pred njenu smrt

Blic 20.11.2021
Merima Njegomir preminula je u 69. godini nakon teške i kraće bolesti. Vest o njenoj bolesti brzo je odjeknula regionom, javljali su se prijatelji i kolege i pružali podršku, a sada su svi zanemeli od šoka. Pre samo nekoliko sati promovisan je njen… »
Snežana đurišić o merimi njegomir: Na mestu na kom je bilo prijateljstvo, sada zjapi praznina

Snežana đurišić o merimi njegomir: Na mestu na kom je bilo prijateljstvo, sada zjapi praznina

Večernje novosti 20.11.2021
Foto: G. Šljivić – Sa preteškim srcem primam ovu vest. Na mestu na kom je bilo prijateljstvo koje je trajalo više od 50 godina i koje je ostavilo neverovatan trag u mom životu, sada zjapi praznina. Znam da nisam sama u ovim osećajima tuge i ovom… »
"Jedino mi brak nije uspeo": Merima Njegomir udavala se samo jednom, a on je bio čovek kome je rodila četvoro dece

"Jedino mi brak nije uspeo": Merima Njegomir udavala se samo jednom, a on je bio čovek kome je rodila četvoro dece

Blic 20.11.2021
Pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini. Pevačica je preminula nakon višemesečne borbe s teškim oblikom tumora. Ona se već neko vreme nije pojavljivala u javnosti, a vreme je provodila s voljenima. Mlađa ćerka se preselila kod nje kako… »
Strašno sam se potresao nakon razgovora! Bivši partner Merime Njegomir skrhan bolom - Zvala ga je 10 dana pred smrt

Strašno sam se potresao nakon razgovora! Bivši partner Merime Njegomir skrhan bolom - Zvala ga je 10 dana pred smrt

Mondo 20.11.2021
Nakon pevačicine smrti oglasio se njen bivši partner Dragoljub Marković. Nakon pevačicine smrti oglasio se njen bivši partner Dragoljub Marković. Bivši partner Merime Njegomir, Dragoljub Marković oprostio se od pevačice koja je preminula posle… »
"Tvoj glas mi odzvanja u ušima..." Ana Bekuta se potresnim rečima oprostila od Merime - Kumo, zbogom!

"Tvoj glas mi odzvanja u ušima..." Ana Bekuta se potresnim rečima oprostila od Merime - Kumo, zbogom!

Večernje novosti 20.11.2021
Foto: Printscreen/Jutjub/Premijera - Tvoj glas mi odzvanja u ušima… Ova fotografija je nastala maja meseca, u momentu kad smo u duetu pevale “Teško je ljubit’ tajno” i “Zbog tebe”… Carstvo ti Gospodnje i život večni! Kumo, zbogom! -… »
Poslednja Merimina pesma koju je otpevala sa Legendama

Poslednja Merimina pesma koju je otpevala sa Legendama

RTS 20.11.2021
U produkciji PGP RTS-a, grupa Legende objavila je novu pesmu „Ljubav traje“, koju je snimila sa Merimom Njegomir. To je ujedno i poslednji projekat poznate estradne dive narodne muzike. Dokazana muzička legenda i veliki muzički znalac Merima… »
Ana i merima bile su kume, a SAD se oprostila od nje Bekuta slomljena zbog pevačicine smrti: Tvoj glas mi i dalje odzvanja u…

Ana i merima bile su kume, a SAD se oprostila od nje Bekuta slomljena zbog pevačicine smrti: Tvoj glas mi i dalje odzvanja u…

Kurir 20.11.2021
Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle kraće bolesti, a njena smrt rastužila je javnost, te se njeni najbliži i mnogobrojne kolege opraštaju od nje. Pevačica Ana Bekuta bila je krštena kuma Merime Njegomir, a sada se oprostila od svoje… »
Preminula Merima Njegomir

Preminula Merima Njegomir

Pravda 20.11.2021
Poznata folk pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle kraće bolesti. Pre nekoliko dana mediji su preneli da se pevačica ne oseća dobro. Ovu informaciju za Pink.rs je kroz suze potvrdila njena ćerka Ljubica. „Tačno je“, kratko je… »
Tačno je, oglasila se neutešna merimina ćerka Ljubica Kroz suze izustila samo par reči ovo su sva merimina deca, ćerke su…

Tačno je, oglasila se neutešna merimina ćerka Ljubica Kroz suze izustila samo par reči ovo su sva merimina deca, ćerke su…

Kurir 20.11.2021
BEOGRAD - Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je u 68. godini. Tu informaciju je za Pink kroz suze potvrdila njena ćerka Ljubica. - Tačno je - kratko je rekla. Merima je nedavno otkrila da vodi borbu sa rakom. - Merima se ne oseća dobro… »
Oglasila se uplakana ćerka Merime Njegomir

Oglasila se uplakana ćerka Merime Njegomir

Nova 20.11.2021
Pevačica Merima Njegomir jutros je preminula nakon kraće bolesti, te nije uspela da pobedi kancer. Ovu informaciju kroz suze je potvrdila njena ćerka. „Tačno je“, kratko je kroz suze rekla pevačicina ćerka za Pink.rs. Merima Njegomir je nedavno… »
Oglasila se merimina ćerka! Nakon majčine smrti kroz suze rekla samo ovo!

Oglasila se merimina ćerka! Nakon majčine smrti kroz suze rekla samo ovo!

Mondo 20.11.2021
Merima Njegomir preminula je u 69. godini. Merima Njegomir preminula je u 69. godini. Pevači je preminula nakon borbe sa tumorom, a za medije se kroz suze oglasila njena ćerka Ljubica. "Tačno je", kratko je rekla. Merima je samo 10 dana pred smrt… »
Pre dve nedelje smo se čule! Goca Božinovska slomljena nakon Merimine smrti - otkrila kakav su dogovor imale!

Pre dve nedelje smo se čule! Goca Božinovska slomljena nakon Merimine smrti - otkrila kakav su dogovor imale!

Mondo 20.11.2021
Merima Njegomir preminula je u 69. godini, a njena koleginica Goca Božinovska neutešna je nakon pevačicine smrti. Merima Njegomir preminula je u 69. godini, a njena koleginica Goca Božinovska neutešna je nakon pevačicine smrti. Merima Njegomir… »
Od čega je preminula Merima NJegomir? Pevačica nije izdržala u borbi protiv opake bolesti

Od čega je preminula Merima NJegomir? Pevačica nije izdržala u borbi protiv opake bolesti

Večernje novosti 20.11.2021
Foto: Printskrin Merima NJegomir je nedavno otkrila da vodi borbu sa rakom. Pre nekoliko dana mediji su preneli da se pevačica ne oseća dobro. Snimila je više od 25 albuma i otpevala neke od bezvremenskih hitova kao što su „Ivanova korita“… »
Lepa Lukić u suzama zbog merime: Jao, majko moja najlepša, šta me snađe?

Lepa Lukić u suzama zbog merime: Jao, majko moja najlepša, šta me snađe?

Večernje novosti 20.11.2021
Foto: Printscreen/Pink Pevačica Lepa Lukić kratko je komentarisala tužne vesti da je preminula Merima NJegomir. - Upravo su mi javili. Jao, majko moja najlepša, šta me snađe? Izgubili smo takvog čoveka i pevača. Nikako nisam, ne mogu da pričam… »

Vesti dana »