Povezane vesti

Ovo je rođena sestra merime Njegomir: Bavi se pevanjem, jedna drugoj su uvek bile najveća podrška (foto)

Ovo je rođena sestra merime Njegomir: Bavi se pevanjem, jedna drugoj su uvek bile najveća podrška (foto)

Kurir 20.11.2021
Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle teške bolesti, a malo ko zna kako izgleda njena sestra. Pored četvoro dece, neutešna je i njena rođena sestra Nina Pavić. Na njenom Fejsbuk nalogu ređale su se reči utehe i saučešća, dok Nina nije… »
Ovo je bivši muž Merime Njegomir!

Ovo je bivši muž Merime Njegomir!

Svet & Skandal 20.11.2021
Pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini života nakon opake borbe sa teškim oblikom tumora. Poslednje dane provela je sa volenjim ljudima, a do poslednjeg dana nije mogla da prežali smrt svog bivšeg supruga, Milana Njegomira, čije je… »
Oglasila se ćerka merime Njegomir Ljubica skrhana bolom: Beskrajno mila, moja mamice, čast je biti tvoje dete (foto)

Oglasila se ćerka merime Njegomir Ljubica skrhana bolom: Beskrajno mila, moja mamice, čast je biti tvoje dete (foto)

Kurir 20.11.2021
Pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle kraće bolesti, a sada se na društvenim mrežama oglasila njena ćerka Ljubica Njegomir. - Čast je biti tvoje dete. Beskrajno mila, moja mamice - napisala je Ljubica na društvenim mrežama… »
Ceca se emotivnom porukom oprostila od Merime: "Draga moja, počivaj u miru"

Ceca se emotivnom porukom oprostila od Merime: "Draga moja, počivaj u miru"

Blic 20.11.2021
Pevačica Ceca Ražnatović oprostila se na društvenim mrežama od pevačice Merime Njegomir. Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle borbe sa teškom bolešću, a njene kolege poslednji put su se pozdravile emotivnim porukama. Među njima bila… »
Pravo prezime merime NJegomir: Promenila ga je i prešla u pravoslavlje, čuvena pevačica joj bila kuma na krštenju

Pravo prezime merime NJegomir: Promenila ga je i prešla u pravoslavlje, čuvena pevačica joj bila kuma na krštenju

Večernje novosti 20.11.2021
Foto: Z. Jovanović Naime, preminula pevačica promenila je prezime 2012. godine i prešla u pravoslavlje. NJeno pravo prezime bilo je Kurtiš, a kuma pre devet godina bila joj je Ana Bekuta. Foto: Фото: Архива ТВ Новости POGLEDAJ… »
Ovo je neutešna porodica Merime Njegomir!

Ovo je neutešna porodica Merime Njegomir!

Svet & Skandal 20.11.2021
Preminula Merima Njegomir iza sebe je ostavila neutešnu porodicu, četvoro dece i četvoro unučadi! Neutešna porodica Merime Njegomir! Pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini nakon kraće bolesti, a iza sebe je ostavila četvoto dece i… »
Majka ju je napustila, otac nije mogao da je izdržava, a branio joj da peva: Merima se stalno smejala, a malo ko je znao njenu…

Majka ju je napustila, otac nije mogao da je izdržava, a branio joj da peva: Merima se stalno smejala, a malo ko je znao njenu…

Kurir 20.11.2021
Merimu Njegomir publika će pamtiti po kristalnom čistom glasu, dobroj pesmi, ali i osmehu koji nije skidala sa lica, iako je život nije mazio. Malo ko zna da je Merima imala tešku sudbinu i da o detinjstvu i odrastanju nije puno govorila. Kada je… »
Preminula Merima Njegomir! Izgubila bitku sa teškom bolešću!

Preminula Merima Njegomir! Izgubila bitku sa teškom bolešću!

Svet & Skandal 20.11.2021
Pevačica i legenda narodne muzike, Merima Njegomir napustila je ovaj svet, u 69. godini života, potvrdila je njena ćerka Ljubica za „Pink.rs“. Preminula Merima Njegomir, a danima unazad se nije osećala dobro, ali su se svi molili da ozdravi. Ona… »

Vesti dana »