Povezane vesti

Razbojništvo u Sarajevu: Muškarac izbo i opljačkao državljanina Libije

Razbojništvo u Sarajevu: Muškarac izbo i opljačkao državljanina Libije

Blic 20.11.2021
Tridesetogodišnji A. M., državljanin Libije, zadobio je teške povrede opasne po život, nakon što ga je oštrim predmetom ubo nepoznati migrant, potvrđeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo. Sve se odigralo juče oko 9.30 sati u… »
Libijac povređen u Sarajevu, migrant mu tražio novac pa ga ubo u leđa

Libijac povređen u Sarajevu, migrant mu tražio novac pa ga ubo u leđa

RTS 20.11.2021
Tridesetogodišnji državljanin Libije zadobio je teške povrede opasne po život, nakon što ga je u Sarajevu oštrim predmetom ubo nepoznati migrant, potvrđeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo. Incident se dogodio u petak oko… »
Libijac napadnut u Sarajevu: Migrant mu tražio novac pa ga ubo u leđa

Libijac napadnut u Sarajevu: Migrant mu tražio novac pa ga ubo u leđa

Večernje novosti 20.11.2021
Foto Avaz Libijac je policiji rekao da mu je povredu u predelu leđa naneo nepoznati migrant, koji mu je prethodno tražio novac u naselju Čengić-Vila, prenosi Dnevni avaz. Povređeni je prevezen u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu, gde su mu… »
"Migrant mi je tražio novac, pa me ubo u leđa": Policija traga za osumnjičenim

"Migrant mi je tražio novac, pa me ubo u leđa": Policija traga za osumnjičenim

Srbija danas 20.11.2021
Zadržan je na daljem lečenju zbog povreda opasnih po život. Tridesetogodišnji državljanin Libije zadobio je teške povrede opasne po život, nakon što ga je oštrim predmetom ubo nepoznati migrant, potvrđeno je danas iz Ministarstva unutrašnjih… »
"Migrant mi je tražio novac, pa me ubo u leđa": Policija u Sarajevu traga za osumnjičenim

"Migrant mi je tražio novac, pa me ubo u leđa": Policija u Sarajevu traga za osumnjičenim

Telegraf 20.11.2021
Zadržan je na daljem lečenju zbog povreda opasnih po život. Tridesetogodišnji državljanin Libije zadobio je teške povrede opasne po život, nakon što ga je oštrim predmetom ubo nepoznati migrant, potvrđeno je danas iz Ministarstva unutrašnjih… »

Vesti dana »