Povezane vesti

‘Ispaštam po ko zna koji put’: Srpska skijašica više neće da ćuti, ovim pismom je podigla veliku buru! (foto)

‘Ispaštam po ko zna koji put’: Srpska skijašica više neće da ćuti, ovim pismom je podigla veliku buru! (foto)

Hot sport 20.11.2021
Poznata srpska skijašica Nevena Ignjatović oglasila se putem svog Instagram naloga, te je otkrila detalje iz svog života za koje mnogi ne znaju. Ona je trenutno u Švajcarskoj, gde se priprema za predstojeće Zimske olimpijske igre koje će se održati… »
Najbolja skijašica Srbije: Sve sama finansiram, Savez ne daje ono što mi pripada

Najbolja skijašica Srbije: Sve sama finansiram, Savez ne daje ono što mi pripada

N1 Info 20.11.2021
Najbolja srpska skijašica u prethodnih deset godina Nevena Ignjatović oglasila se na društvenim mrežama povodom tretmana koji država koju predstavlja ima prema njoj i istakla da svoje pripreme za Zimske olimpijske igre, na kojima će predstavljati… »
Više neće da ćuti! Srpska olimpijka podigla veliku buru: Ispaštam po ko zna koji put, i još imam utisak da sam ja nešto…

Više neće da ćuti! Srpska olimpijka podigla veliku buru: Ispaštam po ko zna koji put, i još imam utisak da sam ja nešto…

Sportal blic 20.11.2021
Srpska skijašica u otvorenom pismu objasnila je svoju situaciju pred . Nevena se trenutno priprema u Švajcarskoj, a sve finansira sama, jer po njenim rečima "po ko zna koji put ispašta zbog ". Naredne Olimpijske igre za Ignjatovićevevu biće četvrte… »
Srpska olimpijka neće da ćuti - zbog ove poruke sve bruji: Opet ja ispaštam, još imam utisak da sam nešto kriva! (foto)

Srpska olimpijka neće da ćuti - zbog ove poruke sve bruji: Opet ja ispaštam, još imam utisak da sam nešto kriva! (foto)

Mondo 20.11.2021
Nevena Ignjatović je rešila da se oglasi putem društvenih mreža. Nevena Ignjatović je rešila da se oglasi putem društvenih mreža. Olimpijka Nevena Ignjatović oglasila se na društvenim mrežama snažnom porukom o svojoj situaciji. Srpska… »
Burno pismo srpske olimpijke: Posle 25 godina ispaštam po ko zna koji put

Burno pismo srpske olimpijke: Posle 25 godina ispaštam po ko zna koji put

Nova 20.11.2021
Nevena Ignjatović, poznata srpska skijašica, odlučila je da se javno oglasi i detaljno objasni kroz šta prolazi u ovom trenutku. Srpska sportistkinja se trenutno u Švajcarskoj priprema za Zimske olimpijske igre (04.02. – 20.02) na kojima će… »

Vesti dana »