Povezane vesti

Cenjeni zubar i supruga preminuli od korone u 2 dana! Tragedija u Kuršumliji, obolela im i ćerka

Cenjeni zubar i supruga preminuli od korone u 2 dana! Tragedija u Kuršumliji, obolela im i ćerka

Mondo 20.11.2021
M.T. je preminuo u prokupačkoj bolnici, a njegova supruga dan ranije. M.T. je preminuo u prokupačkoj bolnici, a njegova supruga dan ranije. Stomatolog u penziji M.T. (74) i njegoova supruga S.T. (70) preminuli su u roku od dva dana od korona virusa… »
Ispovest oca bolesne devojke koju je zlostavljao taksista Došao na slavu, pa mi silovao ćerku! Zaklao bih ga da sam znao šta…

Ispovest oca bolesne devojke koju je zlostavljao taksista Došao na slavu, pa mi silovao ćerku! Zaklao bih ga da sam znao šta…

Kurir 20.11.2021
Rođak M.R. mi je u utorak bio na slavi Đurđic, zajedno smo jeli i pili, sekli kolač, a onda mi je silovao ćerku... Da sam znao šta smera, zaklao bih ga u kući za stolom, pred svim gostima! Ovo priča očajni Milan M. iz okoline Despotovca, otac… »
"Napao me je kao zver, spleo mi je ruke i svukao": Stravična ispovest devojke koju je silovao rođak taksista posle slave kod…

"Napao me je kao zver, spleo mi je ruke i svukao": Stravična ispovest devojke koju je silovao rođak taksista posle slave kod…

Blic 20.11.2021
Devojka koja je prijavila taksistu M. R. za silovanje kaže da se on ponudio da je odveze do kuće zajedno s njenim deverom, kog je izbacio iz automobila, a nju napastvovao u zabačenom delu sela. - Imala sam puno poverenje u M. R., jer smo rođaci, a on… »
"Druži se sa njenim ocem, tu noć su bili kod njega": Taksista osumnjičen da je silovao devojku već robijao zbog silovanja…

"Druži se sa njenim ocem, tu noć su bili kod njega": Taksista osumnjičen da je silovao devojku već robijao zbog silovanja…

Blic 19.11.2021
Taksista M. R. (61) iz okoline Despotovca, koji je uhapšen zbog sumnje da je silovao devojku sa smetnjama u razvoju (29), već je robijao zbog silovanja dve starije žene, tvrde meštani sela u okolini Depsotovca. - On je već robijao zbog silovanja… »
Silovao me, pa izbacio iz automobila: Potresna ispovest devojke koja je prijavila taksistu Mileta R. iz okoline Despotovca zbog…

Silovao me, pa izbacio iz automobila: Potresna ispovest devojke koja je prijavila taksistu Mileta R. iz okoline Despotovca zbog…

Večernje novosti 19.11.2021
Žrtva M. M, njen otac i osumnjičeni Mileta R. / Foto Z. G. / Fejsbuk Otac nesrećne devojke kaže da je osumnjičeni njegovu ćerku kući dovezao noću, tek oko 2.30. - Da sam znao šta je uradio, ubio bih ga odmah! U kući. Za slavskom trpezom… »

Vesti dana »