Povezane vesti

Vesić: Vučić je zamolio da Merima Njegomir bude sahranjena u Aleji zaslužnih

Vesić: Vučić je zamolio da Merima Njegomir bude sahranjena u Aleji zaslužnih

Nova 20.11.2021
Pevačica narodne muzike Merima Njegomir preminula je danas u 68. godini posle kraće bolesti, a kako je zamenik gradonačelnika Beograda, Goran Vesić izjavio - ona će biri sahranjena u Aleji zaslužnih građana. Naime, kako je Vesić objasnio… »
Premijerka Brnabić uputila telegram saučešća Porodici Merime Njegomir: Plenila je glasom, talentom i prepoznatljivim stilom

Premijerka Brnabić uputila telegram saučešća Porodici Merime Njegomir: Plenila je glasom, talentom i prepoznatljivim stilom

Kurir 20.11.2021
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić uputila je telegram saučešća povodom smrti Merime Njegomir. ”Porodici, prijateljima i svim poštovaocima Merime Njegomir upućujem izraze najdubljeg saučešća. Merima Njegomir bila je jedna od naših… »
Merima Njegomir biće sahranjena u Aleji zaslužnih građana

Merima Njegomir biće sahranjena u Aleji zaslužnih građana

Danas 20.11.2021
Pevačica narodne muzike Merima Njegomir preminula je danas posle kraće bolesti, a biće sahranjena u Aleji zaslužnih građana na beogradskom Novom groblju. Kako je preneo Beoinfo, Merima Njegomir biće sahranjena u Aleji zaslužnih građana, na predlog… »
Vučić uputio telegram saučešća porodici Merime Njegomir: "Sa velikom tugom sam prmio vest o smrti umetnice raskošnog…

Vučić uputio telegram saučešća porodici Merime Njegomir: "Sa velikom tugom sam prmio vest o smrti umetnice raskošnog…

Blic 20.11.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća porodici Merime Njegomir. – Sa velikom tugom sam primio vest o smrti Merime Njegomir, umetnice raskošnog glasa i talenta, koju su volele mnoge generacije poštovalaca i… »
Dačićevo saučešće povodom merimine smrti: Sačuvala od zaborava bisere naše stare muzike

Dačićevo saučešće povodom merimine smrti: Sačuvala od zaborava bisere naše stare muzike

Kurir 20.11.2021
BEOGRAD - Sa velikom tugom sam primio vest da je otišla Merima Njegomir, naša proslavljena umetnica, jedna od najvećih koje smo ikad imali. Iza naše Merime koju su obožavale generacije ostao je nenadoknadiv gubitak i mesto na vrhu naše narodne i… »

Vesti dana »