Povezane vesti

Posle Đokovića se oglasili Nadal i Federer! Svi traže nestalu teniserku, niko ne veruje informacijama iz Kine!

Posle Đokovića se oglasili Nadal i Federer! Svi traže nestalu teniserku, niko ne veruje informacijama iz Kine!

Mondo 20.11.2021
Posle Novaka Đokovića su se oglasili i španski i švajcarski as. Posle Novaka Đokovića su se oglasili i španski i švajcarski as. Ceo svet traži kinesku teniserku Peng Šuaj. Drama oko nje se nastavlja i ne nazire se kraj. Ona je optužila kineskog… »
Zaposleni kineske državne televizije objavio fotografije nestale Peng Šuaj

Zaposleni kineske državne televizije objavio fotografije nestale Peng Šuaj

N1 Info 20.11.2021
Zaposleni kineske državne televizije objavio je na internetu fotografije teniserke Peng Šuaj, u novom pokušaju da se odagna zabrinutost zbog njenog nestanka, nakon što je optužila bivšeg premijera Kine za seksualno zlostavljanje. Fotografije su se… »
Objavljene misteriozne slike nestale igračice, ali ostala sumnja

Objavljene misteriozne slike nestale igračice, ali ostala sumnja

Nova 20.11.2021
Zaposleni kineske državne televizije objavio je na internetu fotografije teniserke Peng Šuaj u novom pokušaju da se odagna zabrinutost zbog njenog nestanka nakon što je optužila bivšeg premijera Kine za seksualno zlostavljanje. Fotografije su se… »
Potreseni Novak Đoković odmahivao glavom i ponavljao "ne znam, ne znam, strašno" Na sve načine pokušavaju da zataškaju…

Potreseni Novak Đoković odmahivao glavom i ponavljao "ne znam, ne znam, strašno" Na sve načine pokušavaju da zataškaju…

Sportal blic 20.11.2021
Nastavlja se drama oko nestale kineske teniserke . Nakon što su se pre nekoliko dana pojavile informacije da je nestala nakon što je optužila kineskog vicepremijera Žanga Gaolija za silovanje, u svetu ne prestaje da se priča o njenom slučaju. Na… »
Fotografije nestale Peng Šuaj objavljene na internetu

Fotografije nestale Peng Šuaj objavljene na internetu

Danas 20.11.2021
Zaposleni kineske državne televizije objavio je na internetu fotografije teniserke Peng Šuaj u novom pokušaju da se odagna zabrinutost zbog njenog nestanka nakon što je optužila bivšeg premijera Kine za seksualno zlostavljanje. Fotografije su se… »
Pojavile se fotke nestale teniserke, ali niko im ne veruje: I Novak udario na Kinu zbog nje - Neka im oduzmu turnire!

Pojavile se fotke nestale teniserke, ali niko im ne veruje: I Novak udario na Kinu zbog nje - Neka im oduzmu turnire!

Mondo 20.11.2021
Nastavlja se drama oko Peng Šuaj. Nastavlja se drama oko Peng Šuaj. Nastavlja se drama oko nestale kineske teniserke Peng Šuaj! Nakon što su se pre nekoliko dana pojavile informacije da je nestala nakon što je optužila kineskog vicepremijera Žanga… »

Vesti dana »