Povezane vesti
Džaferović: Ovo je jedan od najznačajnijih datuma za bošnjački narod Sandžaka
Sandžak haber 20.11.2021
Član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović uputio čestitku povodom Dana Sandžaka ”Na današnji dan, 20. novembra 1943. godine u Pljevljima je održana osnivačka sjednica Zemaljskog antifašističkog vijeća narodnog oslobođenja Sandžaka… »
Biševac uputio čestitku povodom Dana Sandžaka
Sandžak haber 20.11.2021
Gradonačelnik Novog Pazara Nihat Biševac uputio je čestitku povodom 20. novembra Dana Sandžaka i u znak sećanja na osnivanje Zemaljskog antifašističkog veća narodnog oslobođenja Sandžaka. ”Drage građanke i građani, ”Neka Dan Sandžaka… »
Gradonačelnik Biševac čestitao Dan Sandžaka
Sandžak press 20.11.2021
Drage građanke i građani, Neka Dan Sandžaka, bude u kontekstu naše doslednosti i borbe za principe zajedništva, bude putokaz kuda danas idemo, ali I kuda koračamo u budućnosti. Svaki 20. novembar je datum istorijski dragocene simbolike i potvrda… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 5 satijoš 1 povezana