Povezane vesti
Kurti: Glasao bih na demokratskom referendumu za ujedinjenje sa Albanijom
RTS 20.11.2021
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti u intervjuu za švajcarski onlajn magazin "Monokl" izjavio je da bi u budućnosti glasao za ujedinjenje sa Albanijom, ali samo ako bi se takav referendum sproveo mirno i demokratski. Aljbin Kurti je… »
Kurti: Glasao bih za ujedinjenje s Albanijom
Al Jazeera 20.11.2021
Kosovo i Albanija su dvije zemlje, ali imamo isti jezik i mi smo jedan narod; za ujedinjenje samo uz miran i demokratski referendum, kaže premijer Kosova. Premijer Kosova Albin Kurti je izjavio da bi u budućnosti glasao za ujedinjenje s Albanijom, ali… »
Kurti: Glasao bih za ujedinjenje sa Albanijom ako bi referendum bio demokratski
Nova 20.11.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti u intervjuu za onlajn magazin "Monokl" izjavio je da bi u budućnosti glasao za ujedinjenje sa Albanijom, ali samo ako bi se takav referendum sproveo mirno i demokratski, prenosi Gazeta Ekspres. Kurti je naveo i da centralni… »
Vesti dana »
Vučić: Građani mogu da očekuju moju ostavku i krajem jula, zavisi i od nekih političkih stranaka
Beta pre 6 minutajoš 29 povezanih
Vidovdanska magla: Šta se sve nakon skupova vlasti i studenata ne vidi? (VIDEO)
Insajder pre 56 minutajoš 28 povezanih






