Povezane vesti

Preminula pevačica narodne muzike Merima Njegomir, ostaju njeni bezvremenski hitovi

Preminula pevačica narodne muzike Merima Njegomir, ostaju njeni bezvremenski hitovi

Top press 20.11.2021
Pevačica narodne Merima Njegomir preminula je u 69. godini nakon kraće bolesti, a iza nje ostaju brojni vanvremenski hitovi. Merimu Njegomir je kritika nazivala zlatnim glasom srpske estrade. Snimila je više od 25 albuma, a osim novokomponovanih pesama… »
Ceca se oprostila od Merime Njegomir: Draga moja, počivaj u miru

Ceca se oprostila od Merime Njegomir: Draga moja, počivaj u miru

Nova 20.11.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović oprostila se na društvenim mrežama od koleginice Merime Njegomir. Merima je preminula u 69. godini posle borbe sa teškom bolešću, a njene kolege poslednji put su se pozdravile emotivnim porukama. Među njima bila… »
Emotivna objava Merimine ćerke: Beskrajno mila, moja mamice

Emotivna objava Merimine ćerke: Beskrajno mila, moja mamice

Nova 20.11.2021
Pevačica Merima Njegomir preminula je danas u 68. godini života nakon teške borbe sa bolešću, a tim povodom oglasila se njena ćerka Ljubica. Ona se oglasila kratkom porukom na društvenim mrežama uz sliku svoje majke. „Čast je biti tvoje dete… »
Beskrajno, moja mamice: Oglasila se ćerka Merime Njegomir - Ljubica slomljena od bola, oprostila se ovim rečima

Beskrajno, moja mamice: Oglasila se ćerka Merime Njegomir - Ljubica slomljena od bola, oprostila se ovim rečima

Mondo 20.11.2021
Pevačica Merima Njegomir napustila nas je danas nakon teške bolesti. Pevačica Merima Njegomir napustila nas je danas nakon teške bolesti Pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle kraće bolesti, a sada se na društvenim mrežama… »
Ovo je SAN koji Merima Njegomir nikada nije ostvarila! Pevala je na 22 svetska jezika

Ovo je SAN koji Merima Njegomir nikada nije ostvarila! Pevala je na 22 svetska jezika

U centar 20.11.2021
Tužnu vest da je danas preminula Merima Njegomir (69) veliki umetnik kroz suze je jutros medijima potvrdila njena kćerka. U svojoj blistavoj karijeri snimila je više od 25 albuma i otpevala neke od bezvremenskih hitova kao što su „Ivanova korita“… »

Vesti dana »