Povezane vesti

Mama, ne mogu da shvatim, već mi puno nedostaješ: Potresna poruka ćerke Merime Njegomir nakon njene smrti, tuga (foto)

Mama, ne mogu da shvatim, već mi puno nedostaješ: Potresna poruka ćerke Merime Njegomir nakon njene smrti, tuga (foto)

Kurir 21.11.2021
Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je nakon kraće bolesti u 69. godini, a iza sebe je ostavila četvoro dece i četvoro unučadi. Njena vest rastužila je čitavu javnost, a njeni najmiliji još uvek ne mogu da poveruju da je više nema… »
Sahrana Merime njegomir u utorak: Pevačica će počivati u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju

Sahrana Merime njegomir u utorak: Pevačica će počivati u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju

Večernje novosti 21.11.2021
Foto: Z. Jovanović Podsetimo Merime je preminula nakon borbe sa rakom pankreasa, od koga je preminuo i njen kolega, pevač Marinko Rokvić. Merima je nedavno govorila o svom zdravstvenom stanju i isticala da su joj porodica i prijatelji bili najveća… »
Merima je bila jako vezana za sestru: Razvod roditelja ih je potpuno udaljio

Merima je bila jako vezana za sestru: Razvod roditelja ih je potpuno udaljio

Nova 21.11.2021
Pevačica Merima Njegomir preminula je juče, posle teške borbe sa karcinomom pankreasa, a njen odlazak teško je pao članovima porodice, prijateljima i brojnim kolegama. Ono što je sigurno je da njenoj porodici ova tragedija najteže pada, a pored… »
Oglasila se ćerka merime Njegomir nakon majčine smrti: Ljubica: "Mamice, čast je biti tvoje dete"

Oglasila se ćerka merime Njegomir nakon majčine smrti: Ljubica: "Mamice, čast je biti tvoje dete"

Blic 20.11.2021
Merima Njegomir preminula je u 69. godini nakon borbe sa opakom bolešću. Tužna vest ražalostila je mnoge, a sad se ovim povodom oglasila ćerka pevačice Ljubica Njegomir. - Čast je biti tvoje dete. Beskrajno mila, moja mamice - napisala je Ljubica… »
Ovo je sestra merime njegomir: I ona se bavi pevanjem, uvek je imala podršku porodice (foto/video)

Ovo je sestra merime njegomir: I ona se bavi pevanjem, uvek je imala podršku porodice (foto/video)

Večernje novosti 20.11.2021
Foto N. Živanović Ono što je sigurno je da njenoj porodici ova tragedija najteže pada, a pored četvoro dece, neutešna je i njena rođena sestra Nina Pavić. Na njenom Fejsbuk nalogu ređale su se reči utehe i saučešća, dok Ninanije smogla snage… »

Vesti dana »