Povezane vesti

"Mama ne mogu da shvatim. Već mi nedostaješ" Ćerka Merime Njegomir dan nakon pevačicine smrti objavila potresnu poruku i…

"Mama ne mogu da shvatim. Već mi nedostaješ" Ćerka Merime Njegomir dan nakon pevačicine smrti objavila potresnu poruku i…

Blic 21.11.2021
Legendarna pevačica narodne muzike Merima Njegomir preminula je juče u 69. godini u Beogradu nakon borbe sa opakom bolešću. Njena ćerka Ljubica ne može da se pomiri da majčinim odlaskom, te je objavila tužnu poruku i njihovu zajedničku… »
Potresna objava Merimine neutešne ćerke: Mama, ne mogu da shvatim

Potresna objava Merimine neutešne ćerke: Mama, ne mogu da shvatim

Nova 21.11.2021
Ljubica Njegomir, ćerka legendarne narodne pevačice Merime Njegomir oglasila se na društvenim mrežama emotivnom objavom. Ljubica se oglasila se na svom Fejsbuku gde je objavila emotivnu poruku uz zajedničku fotografiju sa majkom. „Mama, ne mogu da… »
Mama, već mi puno nedostaješ! Dan nakon smrti Merime Njegomir njena ćerka se oglasila potresnim rečima

Mama, već mi puno nedostaješ! Dan nakon smrti Merime Njegomir njena ćerka se oglasila potresnim rečima

Mondo 21.11.2021
Ćerka Merime Njegomir se oglasila na društvenim mrežama, dan nakon smrti njene majke. Ćerka Merime Njegomir se oglasila na društvenim mrežama, dan nakon smrti njene majke. Pevačica Merima Njegomir preminula je u 69. godini posle kraće bolesti, a… »

Vesti dana »

Srbija - Slovenija: Kakav sastav je odabrao Piksi!

Srbija - Slovenija: Kakav sastav je odabrao Piksi!

Večernje novosti pre 20 minutajoš 111 povezana
Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Novi magazin pre 1 satjoš 27 povezanih
Povećana cena hleba zbog rasta cena sirovina

Povećana cena hleba zbog rasta cena sirovina

Zoom UE pre 1 satjoš 13 povezanih