Povezane vesti

Progovorila o aferi s Vukom Mobom! Pevačica rekla svoju stranu priče, voditelj je prekinuo - Možda je neko plakao

Progovorila o aferi s Vukom Mobom! Pevačica rekla svoju stranu priče, voditelj je prekinuo - Možda je neko plakao

Mondo 21.11.2021
U Zadruzi se šuška kako je pevačica Sandra Rešić navodo imala aferu sa reperom Vukom Mobom, a ona je u razgovoru sa Darkom Tanasijevićem iznela svoju stranu priče. U Zadruzi se šuška kako je pevačica Sandra Rešić navodo imala aferu sa reperom… »
Optužili je za aferu sa Vukom Mobom: Neko možda plače zbog tebe! Pevačica rešila da otkrije kako stoje stvari! (video)

Optužili je za aferu sa Vukom Mobom: Neko možda plače zbog tebe! Pevačica rešila da otkrije kako stoje stvari! (video)

Kurir 21.11.2021
Pevačica Sandra Rešić prokomentarisala je navode da je sa reperom Vukom Mobom imala aferu. Ona je odmah otkrila da je do trenutka dok se priča nije proširila Vuk bio samo njen drug, kao i da se od njega rastala u prijateljskim odnosima kada je ušla… »
Pevačica progovorila o aferi sa Vukom Mobom: Voditelj je prekinuo: "Neko je plakao zbog toga"

Pevačica progovorila o aferi sa Vukom Mobom: Voditelj je prekinuo: "Neko je plakao zbog toga"

Blic 21.11.2021
Pevačica Sandra Rešić prokomentarisala je navode da je sa reperom Vukom Mobom imala aferu. - Ne znam odakle je to krenulo, neko mi je rekao da je to poteklo od njega. Ja sam bila šokirana time. Do te informacije, Vuk Mob je bio moj drug. Kad sam… »
Afera sa Vukom Mobom?! Sandra Rešić zbunila svojim odgovorima!

Afera sa Vukom Mobom?! Sandra Rešić zbunila svojim odgovorima!

Svet plus 21.11.2021
Cela kuća bruji kada je u pitanju njena navodna afera sa Vukom Mobom, a na postavljena pitanja, Sandra Rešić zbunila svojim odgovorima i napravila još veći rebus... Darko Tanasijević je Sandr Rešić postavio direktno pitanje na ovu temu: Sandra… »

Vesti dana »