Povezane vesti

Ostavio si me trudnu! Maja lila suze zbog Janjuša - bivši ljubavnici se suočili, pa završili u novom sukobu! (video)

Ostavio si me trudnu! Maja lila suze zbog Janjuša - bivši ljubavnici se suočili, pa završili u novom sukobu! (video)

Mondo 21.11.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš pokušali da razgovaraju. Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš pokušali da razgovaraju. Gledaoci Zadruge nestrpljivo su čekali ulazak Maje Marinković koja se odmah suočila sa Filipom Carem i… »
Ponavljaju se scene iz zadruge 4! Janjuš i dalje slab na suze maje Marinković, njen ulazak promenio je sve, a on želi samo…

Ponavljaju se scene iz zadruge 4! Janjuš i dalje slab na suze maje Marinković, njen ulazak promenio je sve, a on želi samo…

Kurir 21.11.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš imali su prvi razgovor nakon njenog ulaska, koji je prerastao u svađu, a odmah posle, on se osamio u dvorištu. Marijana Zonjić mu je prišla i pokušala da ispita situaciju: - Ne možete vas dvoje biti… »
Prvi emotivni slom maje Marinković! Janjuš joj prišao, ona briznula u plač: Nisi se javio kada sam bila trudna, sad me…

Prvi emotivni slom maje Marinković! Janjuš joj prišao, ona briznula u plač: Nisi se javio kada sam bila trudna, sad me…

Kurir 21.11.2021
Marko Janjušević Janjuš prišao je Maji Marinković i pokušao da porazgovara sa njom, ali je zadrugarka odmah briznula u plač i vikala mu da ju je ostavio dok je bila trudna: - Ostavi me na miru! Ne želim da mi se obraćaš, nema potrebe da mi… »

Vesti dana »