Povezane vesti

Makro mihailo Maksimović u sceniranju: Svoje radnice sam gledao kao sestre! Svaka je morala da ispunjava ova 3 pravila!

Makro mihailo Maksimović u sceniranju: Svoje radnice sam gledao kao sestre! Svaka je morala da ispunjava ova 3 pravila!

Kurir 22.11.2021
Mihailo Maksimović bio je gost emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji, gde je sa voditeljkom Ljiljanom Stanišić pričao o svim tajnama posla kojim se godinama bavio. Kao najpoznatiji makro u regionu, bio je uhapšen i u istražnom zatvoru proveo je… »
Sportista pred razvodom zbog prostitutke: Estradni makro bez dlake na jeziku: "Klijentima rađaju decu", a evo šta kaže o…

Sportista pred razvodom zbog prostitutke: Estradni makro bez dlake na jeziku: "Klijentima rađaju decu", a evo šta kaže o…

Blic 21.11.2021
Mihailo Maksimović nakon priznanja pred Višim sudom u srpskoj prestonici da je posredovao u prostituciji progovorio je o svim tajnama prostitucije u našoj zemlji. Nije krio da se klijenti i devojke koje pružaju ove usluge neretko zaljubljuju, pa čak… »
"Prostitutke koriste ljudi koje svi gledamo i poznajemo": Estradni makro šokira: "Jedna je obradila 9 klijenata za veče"

"Prostitutke koriste ljudi koje svi gledamo i poznajemo": Estradni makro šokira: "Jedna je obradila 9 klijenata za veče"

Blic 21.11.2021
Mihailo Maksimović nakon priznanje pred Višim sudom u Beogradu da je posredovao u prostituciji otkrio je detalje svojih početaka. - To je bilo slučajno. Upoznao sam u zatvoru jednog druga. Robijao sam zbog nekih dečačkih nestašluka, on se isto… »

Vesti dana »