Povezane vesti

Potresno svedočenje Stefanovog oca o nesreći u kojoj je dečak poginuo: Vadio sam mu krv iz usta i nosa

Potresno svedočenje Stefanovog oca o nesreći u kojoj je dečak poginuo: Vadio sam mu krv iz usta i nosa

Telegraf 22.11.2021
Dečak poginuo na pešačkom prelazu kada ga je pokosio vozač. Danas je u 10 sati u Prvom osnovnom sudu u Beogradu počelo drugo ročište u okviru suđenja Lazaru Galiću povodom optužbi da je 18. jula na Karaburmi automobilnom udario dvoje dece od pet… »
Otac nastradalog dečaka: Bili smo na sredini pešačkog prelaza

Otac nastradalog dečaka: Bili smo na sredini pešačkog prelaza

Politika 22.11.2021
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu jutros je nastavljeno suđenje Lazaru Galiću, optuženom da je 17. jula izazvao saobraćajnu nesreću na Karaburmi u zbog koje je nekoliko dana kasnije od povreda preminuo dečak Stefan Balić (9). Na suđenju svedoči… »
Deda poginulog dečaka za Kurir posle suđenja: Vozač zna šta je uradio, a sad krivicu svaljuje na druge, to je bezobrazluk

Deda poginulog dečaka za Kurir posle suđenja: Vozač zna šta je uradio, a sad krivicu svaljuje na druge, to je bezobrazluk

Kurir 22.11.2021
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu danas je održano suđenje Lazaru G., optuženom da je u julu izazvao saobraćajnu nesreću na Karaburmi, u kojoj je poginuo Stefan Balić (9). Na današnjem ročištu, svedočio je Mihailo Balić, otac nastradalog… »
Deda Stefana (9) kog je ubio vozač na Karaburmi: Suđenje se već odugovlači

Deda Stefana (9) kog je ubio vozač na Karaburmi: Suđenje se već odugovlači

Nova 22.11.2021
Nakon današnjeg ročišta u suđenju Lazaru Galiću, optuženom da je 17. jula izazvao saobraćajnu nesreću na Karaburmi zbog koje je nekoliko dana kasnije od povreda preminuo dečak Stefan Balić (9), dečakov deda Boban Balić kaže za naš portal da… »
Suđenje lazaru galiću za nesreću na Karaburmi Svedočio otac malog Stefana: Video sam kako leži, šikljala mu je krv iz…

Suđenje lazaru galiću za nesreću na Karaburmi Svedočio otac malog Stefana: Video sam kako leži, šikljala mu je krv iz…

Kurir 22.11.2021
Mihailo Balić u Prvom osnovnom sudu u Beogradu svedočio je šta se dogodilo kobne večeri u julu kada se dogodila saobraćajna nesreća na Karaburmi u kojoj je izgubio sina. - Video sam Stefana kako leži i šikljala mu je krv iz nosa, usta i video sam… »
Nastavljeno suđenje za nesreću na Karaburmi: Svedočio otac malog Stefana

Nastavljeno suđenje za nesreću na Karaburmi: Svedočio otac malog Stefana

Nova 22.11.2021
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu u 10 sati je nastavljeno suđenje Lazaru Galiću, optuženom da je 17. jula izazvao saobraćajnu nesreću na Karaburmi u zbog koje je nekoliko dana kasnije od povreda preminuo dečak Stefan Balić (9). Na suđenju svedoči… »
"Šikljala mu krv iz nosa, znao sam da ima frakturu lobanje": Jezivo svedočenje oca malog Stefana, poginulog na Karaburmi

"Šikljala mu krv iz nosa, znao sam da ima frakturu lobanje": Jezivo svedočenje oca malog Stefana, poginulog na Karaburmi

Mondo 22.11.2021
Mihailo Balić, otac Stefana, svedočio je šta se dogodilo kobne večeri u julu. Mihailo Balić, otac Stefana, svedočio je šta se dogodilo kobne večeri u julu. Drugo ročište u okviru suđenja Lazaru Galiću koji je optužen da je 18. jula na… »
"Video sam dete koje leži na ulici, znao sam da je moje": Otac poginulog Stefana Balića (9) ispričao potresne detalje…

"Video sam dete koje leži na ulici, znao sam da je moje": Otac poginulog Stefana Balića (9) ispričao potresne detalje…

Blic 22.11.2021
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu održano je drugo ročište u okviru suđenja Lazaru Galiću koji je optužen da je 18. jula na Karaburmi izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je udario dvoje dece, od pet i devet godina, a nakon koje je Stefan… »
Slomljen od tuge: Otac poginulog Stefana Balića (9) stigao u sud, nastavlja se suđenje Lazaru Galiću koji je optužen za…

Slomljen od tuge: Otac poginulog Stefana Balića (9) stigao u sud, nastavlja se suđenje Lazaru Galiću koji je optužen za…

Blic 22.11.2021
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu u 10 sati počelo je suđenje Lazaru Galiću, koji je optužen da je u julu izazvao saobraćajnu nesreću na Karaburmi u kojoj je preminuo dečak Stefan Balić (9). Na suđenje je stigao Mihailo Balić, otac poginulog… »

Vesti dana »