Povezane vesti

Koluvija: Uzgajao sam industrijsku konoplju a ne marihuanu

Koluvija: Uzgajao sam industrijsku konoplju a ne marihuanu

Politika 22.11.2021
Vlasnik poljoprivrednog dobra „Jovanjica” Predrag Koluvija, protiv kojeg se vodi sudski proces zbog optužbi da je na tom imanju uzgajao marihuanu, izjavio je danas da na „Jovanjici” nije uzgajao marihuanu već industrijsku konoplju, i da je to… »
Ambasada Nemačke o Koluviji: Pružili smo mu konzularnu pomoć jer je državljanin

Ambasada Nemačke o Koluviji: Pružili smo mu konzularnu pomoć jer je državljanin

N1 Info 22.11.2021
Nemačka ambasada u Beogradu pružila je konzularnu pomoć Predragu Koluviji, koji je državljanin Nemačke, navedeno je u odgovoru koji je ambasada uputila redakciji Nove.rs, nakon što su zatražili njihov komentar na navode Predraga Koluvije, koje je… »
Ambasada Nemačke demantuje vlasnika Jovanjice: Pružili smo mu konzularnu pomoć

Ambasada Nemačke demantuje vlasnika Jovanjice: Pružili smo mu konzularnu pomoć

Nova 22.11.2021
Nemačka ambasada u Beogradu pružila je konzularnu pomoć Predragu Koluviji, koji je državljanin Nemačke, navedeno je u odgovoru koji je ambasada uputila našoj redakciji nakon što smo zatražili njihov komentar na navode Predraga Koluvije, vlasnika… »
Koluvija: Uzgajao sam industrijsku konoplju a ne marihuanu, dokazano u Nemačkoj čiji sam državljanin

Koluvija: Uzgajao sam industrijsku konoplju a ne marihuanu, dokazano u Nemačkoj čiji sam državljanin

IndeksOnline 22.11.2021
BEOGRAD – Vlasnik poljoprivrednog dobra “Jovanjica” Predrag Koluvija, protiv kojeg se vodi sudski proces zbog optužbi da je na tom imanju uzgajao marihuanu, izjavio je danas da na “Jovanjici” nije uzgajao marihuanu već industrijsku konoplju, i… »
Koluvija: Na „Jovanjici“ nije uzgajana marihuana već industrijska konoplja

Koluvija: Na „Jovanjici“ nije uzgajana marihuana već industrijska konoplja

N1 Info 22.11.2021
Vlasnik poljoprivrednog dobra "Jovanjica" Predrag Koluvija, protiv kojeg se vodi sudski proces zbog optužbi da je na tom imanju uzgajao marihuanu, izjavio je da na "Jovanjici" nije uzgajao marihuanu već industrijsku konoplju, i da je to "dokazano u… »
Koluvija: Uzgajao sam industrijsku konoplju a ne marihuanu, dokazano u Nemačkoj čiji sam državljanin

Koluvija: Uzgajao sam industrijsku konoplju a ne marihuanu, dokazano u Nemačkoj čiji sam državljanin

Nedeljnik 22.11.2021
Printscreen/YouTube/Objektiv TV (Beta) – Vlasnik poljoprivrednog dobra “Jovanjica” Predrag Koluvija, protiv kojeg se vodi sudski proces zbog optužbi da je na tom imanju uzgajao marihuanu, izjavio je danas da na “Jovanjici” nije uzgajao… »
Koluvija: Uzgajao sam konoplju, a ne marihuanu, dokazano u Nemačkoj

Koluvija: Uzgajao sam konoplju, a ne marihuanu, dokazano u Nemačkoj

Nova 22.11.2021
Vlasnik poljoprivrednog dobra "Jovanjica" Predrag Koluvija, protiv kojeg se vodi sudski proces zbog optužbi da je na tom imanju uzgajao marihuanu, izjavio je danas da na "Jovanjici" nije uzgajao marihuanu već industrijsku konoplju, i da je to "dokazano… »

Vesti dana »