Povezane vesti

Delta varijanta virusa korona u Japanu uništila samu sebe i nestala?

Delta varijanta virusa korona u Japanu uništila samu sebe i nestala?

Politika 22.11.2021
Peti talas virusa korona u Japanu bukvalno je nestao na tako dramatičan način da su naučnici ostali zbunjeni kako je do toga došlo. Jedan tim naučnika sugeriše da je veoma zarazna delta varijanta korone mutirala do izumiranja u toj ostrvskoj… »
Virus sam sebe istrebio? Korona obrt u Japanu - genetičari pronašli "grešku" u mutaciji!

Virus sam sebe istrebio? Korona obrt u Japanu - genetičari pronašli "grešku" u mutaciji!

Večernje novosti 22.11.2021
Foto: AP U Japanu je pandemija koronavirusa doživela neočekivani obrt. Tamošnji naučnici tvrde da je delta varijanta istrebila samu sebe kao proizvod greške u mutaciji. U ovoj zemlji je polovinom avgusta ove godine zabeležen nagli porast slučajeva… »
Virus je mutacijom sam sebe istrebio? Talas korone u Japanu je iznenada nestao, a naučnici su potpuno zbunjeni

Virus je mutacijom sam sebe istrebio? Talas korone u Japanu je iznenada nestao, a naučnici su potpuno zbunjeni

Blic 22.11.2021
Sredinom avgusta u Japanu je zabeležen nagli rast slučajeva zaraze korona virusom. Imali su više od 23.000 novozaraženih dnevno. Trenutno te su dnevne brojke pale na samo 170 slučajeva novozaraženih, piše 24sata.hr. Peti talas kovida u Japanu… »

Vesti dana »