Povezane vesti

Za tebe sam presveta maja, zlatna koka, a ti si dno dna! Marinkovićeva napenalila Dalilu, ona nije reč rekla, a onda se…

Za tebe sam presveta maja, zlatna koka, a ti si dno dna! Marinkovićeva napenalila Dalilu, ona nije reč rekla, a onda se…

Kurir 22.11.2021
Tokom raspodela budžeta ovonedeljnog vođe Marka Janjuševića Janjuša došlo je do žestoke svađe. Maja je odmah ušla u raspravu sa Janjušem, a potom su se umešali Dalila i Car. - Vi pravite šlagere ovde sa mnom, ja sam vam zlatna koka. Ovaj se… »
Ko je dejan dragojević? Janjuš dao oštri sud: Bio si folirant i katastrofa, videćemo da li ćeš izdržati! (video)

Ko je dejan dragojević? Janjuš dao oštri sud: Bio si folirant i katastrofa, videćemo da li ćeš izdržati! (video)

Kurir 22.11.2021
Marko Janjušević Janjuš podelio je dva srednja budžeta nameni Tari Simov i Dejanu Dragojeviću, a mali Tanji Jovićević. On je prvo za Taru rekao da je najvrednija, kao i da ne treba da dozvoli situacije koje su joj se dešavale za Miljanom. - Tanji… »
Janjuš se raspao pred majom, njoj liju suze: "Toliko sam te voleo, samo tebe i suprugu od svih žena" (video)

Janjuš se raspao pred majom, njoj liju suze: "Toliko sam te voleo, samo tebe i suprugu od svih žena" (video)

Blic 22.11.2021
Marko Janjušević Janjuš je u rijalitiju "Zadruga" uzeo jedan veliki budžet, seo ispred Maje Marinković i dao joj ga, a zatim joj se obratio. Maja je nakon samo nekoliko sekundi završila u suzama. - Veliki budžet za Maju. Joj, usta su mi se… »
Maja Marinković napustila sastanak! Jecala na sav glas zbog Janjuševe emotivne ispovesti, a preko ovoga ne može da pređe…

Maja Marinković napustila sastanak! Jecala na sav glas zbog Janjuševe emotivne ispovesti, a preko ovoga ne može da pređe…

Kurir 22.11.2021
Nakon što joj je Janjuš dao veliki budžet i obratio joj se nakon svega što se izdešavalo izmešu njih, Maja Marinković je sa suzama na licu napustila podelu budćeta i otišla u spavaću sobu gde ju je tešila Milica Veselinović: - Nije mi dobro -… »
Maja Marinković nije jedina koju je Janjuš rasplakao! Evo koja zadrugarka je ronila suze zbog njegovih reči, potpuno ju je…

Maja Marinković nije jedina koju je Janjuš rasplakao! Evo koja zadrugarka je ronila suze zbog njegovih reči, potpuno ju je…

Kurir 22.11.2021
Nakon što je Marko Janjušević Janjuš rasplakao je Maju Marinković emotivnim govorom, a onda je rasplakao i Miljanu Kulić i dotukao ju je rečima. - Miljana Kulić, veliki budžet. sad bih mogo da pričam o tebi sat vremena, ali ću skupiti sve u… »
Za mene ste ti, Car i Dejan isti! Janjuš se obratio Dalili, pa ponovo pecnuo Maju: Marinkovićeva nije prećutala, najavila mu…

Za mene ste ti, Car i Dejan isti! Janjuš se obratio Dalili, pa ponovo pecnuo Maju: Marinkovićeva nije prećutala, najavila mu…

Kurir 22.11.2021
Marko Janjušević Janjuš je ovonedeljni vođa, a tokom raspodele budžeta on se obratio Dalili Dragojević. - Ti si meni dala dva puta srednji budžet. Ja te nijednom nisam uvredio ovde. Za mene ste ti i Dejan, Car isti. Nisam ni na čijoj strani, ali… »

Vesti dana »