Povezane vesti

Dragana Katić o odnosu s bivšim partnerom: Plakala sam zbog svega što me snašlo

Dragana Katić o odnosu s bivšim partnerom: Plakala sam zbog svega što me snašlo

Nova 23.11.2021
Voditeljka Dragana Katić važi za jednu od najpopularnijih voditeljki, koja je na televiziji uvek srećna i nasmejana, a malo je onih koji su znali za najbolnije trenutke kroz koje je prolazila. Sada je odlučila da ispriča šta joj se to dešavalo u… »
"Plakala sam zbog svega što me je zadesilo": Dragana Katić o odnosu sa pokojnim partnerom koji ju je ostavio pred porođaj

"Plakala sam zbog svega što me je zadesilo": Dragana Katić o odnosu sa pokojnim partnerom koji ju je ostavio pred porođaj

Blic 22.11.2021
Voditeljka Dragana Katić važi za jednu od najpopularnijih voditeljki, koja je na televiziji uvek srećna i nasmejana, a malo je onih koji su znali za najbolnije trenutke kroz koje je prolazila. Sada je odlučila da ispriča šta joj se to dešavalo u… »
Ujutru hemioterapija, popodne snimanje: Potresna ispovest Dragane Katić, suprug ju je ostavio pred rođenje dece

Ujutru hemioterapija, popodne snimanje: Potresna ispovest Dragane Katić, suprug ju je ostavio pred rođenje dece

Večernje novosti 22.11.2021
Foto: V. Danilov Ali, zato je voditeljka Dragana Katić (56) u privatnom životu prošla kroz jako teške i potresne priče i nosila se sa gubitkom najmilijih. Majka blizanaca Bobana i Bojana, na koje je veoma ponosna, otkrila neke nepoznate detalje o… »

Vesti dana »