Povezane vesti
"Ulazak u kafić nije osnovno ljudsko pravo i zabluda je da se tretira kao takvo" Dr Srđa Janković o antikovid protestima
Blic 23.11.2021
Mere koje su vlade donele kako bi suzbile širenje zaraze koronavirusom dovele su do protesta na ulicama Brisela, Haga, Roterdama, Beča, Zagreba. Doktor Srđa Janković kaže da treba imati u vidu opšte dobro i ublažiti posledice lošeg izbora, kao što je… »
Dr Janković: Ulazak u kafić nije osnovno ljudsko pravo
Radio 021 23.11.2021
Mere koje su vlade donele kako bi suzbile širenje zaraze kovidom19 dovele su do protesta na ulicama Brisela, Haga, Roterdama, Beča, Zagreba. Na protestu u Beču u nedelju bilo je i vakcinisanih i nevakcinisanih, nezadovoljnih tronedeljnim lokdaunom, a… »
Vesti dana »

Napadnuti građani koji su iscrtavali zastave Srbije na zgradama na Limanu
RTV pre 2 satajoš 30 povezanih

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji do kraja avgusta 2025. sa blagim osveženjem sredinom meseca
Naslovi.ai pre 2 satajoš 39 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori i izazovi u pregovorima o miru u Ukrajini
Naslovi.ai pre 1 satjoš 39 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 2 satajoš 13 povezanih