Povezane vesti

Vuk Jeremić: Ako se ne dogovorimo, najbolje da Đilas, Lutovac i ja skočimo s mosta

Vuk Jeremić: Ako se ne dogovorimo, najbolje da Đilas, Lutovac i ja skočimo s mosta

Glas Šumadije 23.11.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je danas je za građane Srbije najkorisnije da ta stranka, SSP i DS zajedno izađu na izbore, a da je „sledeća najkorisnija stvar da on, Dragan Đilas i Zoran Lutovac skoče s mosta“. Promena vlasti je… »
Jeremić: Ako se ne dogovorimo, najbolje da Đilas, Lutovac i ja skočimo s mosta

Jeremić: Ako se ne dogovorimo, najbolje da Đilas, Lutovac i ja skočimo s mosta

N1 Info 23.11.2021
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da dogovor opozicije o zajedničkom nastupu treba sklopiti što pre, a da bi u suprotnom bilo najbolje da se on i lideri Demokratske stranke i Stranke slobode i pravde, Zoran Lutovac i Dragan Đilas… »
"Možemo sva trojica da skočimo s mosta" Jeremić otkrio s kim bi se bacio u reku ako ne dođe do dogovora opozicije

"Možemo sva trojica da skočimo s mosta" Jeremić otkrio s kim bi se bacio u reku ako ne dođe do dogovora opozicije

Srbija danas 23.11.2021
Za sada ništa od dogovora. Konačan dogovor još nije postignut, ali razgovori SSP, DS i Narodne stranke su u toku i nadam se da ćemo uskoro postići punu saglasnost, kaže lider Nardone stranke Vuk Jeremić. On je ovako prokomentarisao navode medija da… »
Nova.rs: SSP, DS, Narodna stranka i PSG zajedno izlaze na izbore

Nova.rs: SSP, DS, Narodna stranka i PSG zajedno izlaze na izbore

Glas Zaječara 23.11.2021
Stranka slobode i pravde (SSP), Demokratska stranka (DS), Narodna stranka i Pokret slobodnih građana (PSG) postigle su dogovor o zajedničkom izlasku na izbore, saznaje portal Nova.rs. Kako piše Nova.rs, stranke koje predvode Dragan Đilas, Zoran… »
SSP, DS, Narodna stranka i PSG postigli dogovor: Zajedno izlaze na izbore

SSP, DS, Narodna stranka i PSG postigli dogovor: Zajedno izlaze na izbore

Zoom UE 23.11.2021
BEOGRAD-Stranke koje predvode Dragan Đilas, Zoran Lutovac, Vuk Jeremić i Pavle Grbović postigle su dogovor o zajedničkom izlasku na izbore, ekskluzivno saznaje Nova.rs. Te stranke su se sinoć saglasile da zajedno sa PSG i još nekoliko manjih… »
Stranke koje predvode Đilas, Lutovac, Jeremić i Pavle Grbović IZLAZE zajedno na izbore, saznaje Nova.rs.

Stranke koje predvode Đilas, Lutovac, Jeremić i Pavle Grbović IZLAZE zajedno na izbore, saznaje Nova.rs.

U centar 23.11.2021
Te stranke su se sinoć saglasile da zajedno sa PSG i još nekoliko manjih partnera učestvuju na izborima na svim nivoima. Nedavno istraživanje Demostata sprovedeno u Beogradu u vezi izbora koji nas očekuju u aprilu 2022. godine pokazalo je da većina… »

Vesti dana »