Povezane vesti

Kuma Ana Bekuta bleda, ispijena od bola, jecajući održala govor: Beskrajno sam tužna, više nema moje drugarice potresno

Kuma Ana Bekuta bleda, ispijena od bola, jecajući održala govor: Beskrajno sam tužna, više nema moje drugarice potresno

Kurir 23.11.2021
Pevačica narodne muzike Merima Njegomir umrla je 20. novembra posle borbe sa teškom bolešću, a danas, 23. novembra održava se komemoracija njoj u čast u kamenoj sali Radio Beograda. Među prvima došli su Radiša Urošević, kompozitor Miša… »
Dirljiv govor Cece Bojković posvećen Merimi Njegomir VIDEO

Dirljiv govor Cece Bojković posvećen Merimi Njegomir VIDEO

Nova 23.11.2021
Na komemorijalnom skupu povodom smrti pevačice narodne muzike, Merime Njegomir, govor je održala i glumica Svetlana Ceca Bojković, njena dugogodišnja prijateljica. Ceca Bojković je isprva pročitala posvetu Jelenine knjige, ćerke Merime Njegomir –… »
Komemoracija Merimi Njegomir: Svi plaču uz pesmu Jutros mi je ruža procvetala

Komemoracija Merimi Njegomir: Svi plaču uz pesmu Jutros mi je ruža procvetala

Nova 23.11.2021
Estradna umetnica Merima Njegomir biće sahranjena danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Ispraćaj pevačice narodne muzike je u 14.30 iz kapele na Novom groblju u Beogradu, a opelo počinje u 14 časova. Komemoracija povodom njene iznenadne… »
Čeda Jovanović nakon incidenta na aerodromu prvi put u javnosti (VIDEO)

Čeda Jovanović nakon incidenta na aerodromu prvi put u javnosti (VIDEO)

Nova 23.11.2021
Čedomir Jovanović, lider Liberalno demokratske partije, stigao je na komemoraciju preminule pevačice Merime Njegomir koja se održava od 11 časova u Radio Beogradu, Kamenoj sali, medijskoj kući u kojoj je estradna umetnica provela godine na mestu… »
Ćerke slomljene, steglo ih u grudima i otekle od plača: Utehu našle u zagrljajima kolega pokojne Merime

Ćerke slomljene, steglo ih u grudima i otekle od plača: Utehu našle u zagrljajima kolega pokojne Merime

Kurir 23.11.2021
Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je 20. novembra posle kraće bolesti, a danas, 23. novembra biće sahranjena na Novom groblju, dok se komemoracija održava u zgradi Radio Beograda u Kamenoj sali. Ćerke Jelena, Milica i Ljubica na… »
Ana Bekuta i Ceca Bojković potresnim govorom se oprostile od Merime!

Ana Bekuta i Ceca Bojković potresnim govorom se oprostile od Merime!

Svet & Skandal 23.11.2021
Na komemoraciji Merimi Njegomir, pored Olivere Kovačević i Bore Dugića govirli su brojni prijatelji preminule pevačice. Ana Bekuta i Ceca Bojković potresnim govorom se oprostile od Merime! Ćerke Jelena, Ljubica i Milica, kao i sin Marko nakon… »
Ana Bekuta se rasplakala usred govora u Meriminu čast: Beskrajno sam tužna

Ana Bekuta se rasplakala usred govora u Meriminu čast: Beskrajno sam tužna

Nova 23.11.2021
Danas su se u Kamenoj sali Radio Beograda okupili porodica i prijatelji preminule pevačice Merime Njegomir kako bi joj odali poslednju počast sećajući se njenog života, rada, ali i onoga što je ona iza sebe ostavila. Među onima koji su govorili u… »
Komemoracija Merimi NJegomir: Deca uplakana, brojne kolege i prijatelji se opraštaju od legendarne pevačice (foto/video)

Komemoracija Merimi NJegomir: Deca uplakana, brojne kolege i prijatelji se opraštaju od legendarne pevačice (foto/video)

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: V.Danilov Tim povodom neutešna porodica, prijatelji i kolege okupili su se kako bi Merimi odali poslednju počast. Među prvima je stigla njena ćerka LJubica NJegomir Živić, u crnom od glave do pete. Tužno, uplakano lice krila je sunčanim… »
"Zbog tebe plačem i kad suza nemam": Dirljiv govor Olivere Kovačević na komemoraciji Merimi NJegomir (foto/video)

"Zbog tebe plačem i kad suza nemam": Dirljiv govor Olivere Kovačević na komemoraciji Merimi NJegomir (foto/video)

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: V.Danilov Urednica zabavnog programa RTS-a Olivera Kovačević održala je dirljiv govor. - Bojim se da živimo u svetu u kojem je sve manje ljudi koje znamo i koje volimo. Draga Merima, danas zbog tebe plačem i kad suza više nemam. Neka ti je… »
Tužna scena na komemoraciji Merimi njegomir: Ceca Bojković u suzama, legendarna glumica vidno potresena (foto/video)

Tužna scena na komemoraciji Merimi njegomir: Ceca Bojković u suzama, legendarna glumica vidno potresena (foto/video)

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: V. Danilov Tim povodom neutešna porodica, prijatelji i kolege okupili su se kako bi svojoj dragoj Merimi odali poslednju počast. Glumica Svetlana Ceca Bojković je sa suzama u očima izrazila saučešće porodici preminule pevačice. Među prvima… »
Deca merime njegomir u suzama: Svi u crnini na komemoraciji majci u Kamenoj sali RTS-a (video)

Deca merime njegomir u suzama: Svi u crnini na komemoraciji majci u Kamenoj sali RTS-a (video)

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: V.Danilov U prvom redu sedela su neutešna deca pevačice - ćerke Milica, Jelena, LJubica i sin Marko. Među onima koji prisustvuju komemoraciji su i Radiša Urošević, kompozitor Miša Mijatović, Ivan Milinković, Svetlana Bojković, Branka… »
Potresne scene na komemoraciji Tuga na licima dece pokojne Merime, uhvatili se za ruke, plač ćerke Ljubice odzvanja salom

Potresne scene na komemoraciji Tuga na licima dece pokojne Merime, uhvatili se za ruke, plač ćerke Ljubice odzvanja salom

Kurir 23.11.2021
Porodica Merime Njegomir stigla je u Kamenu salu Radio Beograda gde se danas od 11 sati održava komemoracija pevačici koja je preminula u subotu, 20. novembra. Merimina naslednica Ljubica izašla je iz automobila tužnog izraza lica i bez reči ušla u… »
"Ružo moja" na komemoraciji merimi Njegomir: Kolege se opraštaju od pevačice - naslednici zenemeli od bola (foto, video)

"Ružo moja" na komemoraciji merimi Njegomir: Kolege se opraštaju od pevačice - naslednici zenemeli od bola (foto, video)

Mondo 23.11.2021
Pevačica Merima Njegomir danas će biti sahranjena u Aleji zaslužnih građana. Pevačica Merima Njegomir danas će biti sahranjena u Aleji zaslužnih građana Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je 20. novembra posle kraće bolesti, a danas… »
Bol za majkom je najveća: Ćerka Merime Njegomir se slomila od tuge u zagrljaju Snežane Đurišić

Bol za majkom je najveća: Ćerka Merime Njegomir se slomila od tuge u zagrljaju Snežane Đurišić

Kurir 23.11.2021
Pevačica narodne muzike Merima Njegomir umrla je 20. novembra posle borbe sa teškom bolešću, a danas, 23. novembra održava se komemoracija njoj u čast u kamenoj sali Radio Beograda. Tim povodom neutešna porodica, prijatelji i kolege, okupili su se… »
Komemoracija Merimi Njegomir! Porodica jeca dok salom odjekuju taktovi pesme „Ružo moja”!

Komemoracija Merimi Njegomir! Porodica jeca dok salom odjekuju taktovi pesme „Ružo moja”!

Svet & Skandal 23.11.2021
Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je 20. novembra posle kraće bolesti, a danas, 23. novembra biće sahranjena na Novom groblju, dok se komemoracija održava u zgradi Radio Beograda u Kamenoj sali. Porodica, kolege i prijatelji ispratiće… »
Najtužnije reče pokidale srca na komemoraciji Ćerka Jelena napisala pesmu majci Merimi: Da imam sto života, uvek bih tebe…

Najtužnije reče pokidale srca na komemoraciji Ćerka Jelena napisala pesmu majci Merimi: Da imam sto života, uvek bih tebe…

Kurir 23.11.2021
Legendarna pevačica Merima Njegomir preminula je 20. novembra posle kraće bolesti, a danas, 23. novembra biće sahranjena na Novom groblju, dok se komemoracija održava u zgradi Radio Beograda u Kamenoj sali. Glumica Svetlana Ceca Bojković pročitala… »
Lepa Lukić GRCALA u suzama dok su puštali njen duet sa Merimom Njegomir!

Lepa Lukić GRCALA u suzama dok su puštali njen duet sa Merimom Njegomir!

Svet & Skandal 23.11.2021
U toku je komomoraciji Merimi Njegomir u Kamenoj sali Radio Beograda, a pored porodice, kolege sa javne scene došle su da isprate i odaju počast Merimi. Među, njima su Bora Dugić, Lepa Lukić, Ana Bekuta i Snežana Đurišić, kao i glumica Svetlana… »
Za bolest saznala u septembru: Merima NJegomir zbog bolova u stomaku potražila pomoć lekara pre dva meseca

Za bolest saznala u septembru: Merima NJegomir zbog bolova u stomaku potražila pomoć lekara pre dva meseca

Večernje novosti 23.11.2021
Foto Arhiva "Novosti" Ispraćaj istaknute umetnice je u 14.30, iz kapele na groblju, a opelo će početi u 14 časova. Sahrani legende srpske narodne muzike prethodiće komemoracija u 11 časova u Kamenoj sali Radio Beograda, kući za čiji je arhiv… »

Vesti dana »