Povezane vesti

Ristić: Poziv velika čast, želim da pokažem šta umem

Ristić: Poziv velika čast, želim da pokažem šta umem

Nova 23.11.2021
Košarkaš Fuenlabrade Dušan Ristić rekao je da mu je velika čašt što se našao na spisku igrača koje je selektor Svetislav Pešić pozvao za mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine. „Prvi put da sam pozvan na pripreme… »
"Blago: Njemu!" Selektor košarkaša Srbije ne krije da zavidi selektoru fudbalera!

"Blago: Njemu!" Selektor košarkaša Srbije ne krije da zavidi selektoru fudbalera!

Sportal blic 23.11.2021
Selektor , , objavio je skraćeni spisak "orlova" za uvodne mečeve kvalifikacija za Mundobasket. Na spisku se nalazi 17 imena, a od njega je samo jedan igrač koji se takmiči u Evroligi, a to je iz . Sa spiska su otpali Vasilije Micić, Filip Petrušev… »
Ðurišić: Momci su me baš lepo prihvatili, nadam se da ću upasti u 12

Ðurišić: Momci su me baš lepo prihvatili, nadam se da ću upasti u 12

Nova 23.11.2021
Mladi košarkaš Mege Nikola Ðurišić bio je iznenađen kada je video svoje ime na spisku selektora Svetislava Pešića. Ðurišić se našao među 24 igrača koje je Pešić pozvao na pripreme pred kvalifikacione mečeve za Svetsko prvenstvo 2023… »
"Igrači su zbunjeni! Pomozite im" Svetislav Pešić, iskreno: Piksi pozove - svi dođu, a ja...

"Igrači su zbunjeni! Pomozite im" Svetislav Pešić, iskreno: Piksi pozove - svi dođu, a ja...

Večernje novosti 22.11.2021
FOTO: Tanjug/Zoran Žestić Pešić je na treningu u hali "Aleksandar Nikolić" imao 16 igrača, kojima će se pridružiti i veoma značajno pojačanje, koje je već na putu za Beograd. "Očekujem sa nestpljenjem utakmicu, ne samo zbog rezultata, već… »

Vesti dana »