Povezane vesti

Kuruc: Ne razumem do kraja šta Obradović traži od mene na terenu

Kuruc: Ne razumem do kraja šta Obradović traži od mene na terenu

Danas 23.11.2021
Doveden je letos kao igrač polivalentnih mogućnosti na pozicijama niskog krila i krilnog centra, sa maltene trogodišnjim NBA iskustvom, međutim tokom uvodna dva meseca takmičarske godine Radion Kuruc verovatno je najveće razočaranje u aktuelnom… »
“Nadam se da ću jednog dana shvatiti šta Obradović traži od mene”: Kuruc se požalio Letoncima

“Nadam se da ću jednog dana shvatiti šta Obradović traži od mene”: Kuruc se požalio Letoncima

Vesti online 23.11.2021
Trener Željko Obradović najavio je da će napraviti ozbiljnu selekciju i stvarno je tako mislio letos. Jedno od zvučnih pojačanja je Rodions Kuruc, koji je do prošle sezone nastupao u NBA ligi u dresu Milvoki Baksa! Letonac koji je napunio na 23… »
Koliko je samo teško sa Željkom, pitajte Letonca koji ga i dalje ne razume!

Koliko je samo teško sa Željkom, pitajte Letonca koji ga i dalje ne razume!

Sportske.net 23.11.2021
Rodions Kuruc ima problema po dolasku u redove Partizana. Letonac je početkom sezone imao problem sa koronavirusom, a kada je uspeo da se oporavi u potpunosti, usledila je adaptacija na sistem Željka Obradovića koja nije nimalo laka, po njegovim… »
Partizanov Letonac: Još uvek ne razumem šta Obradović želi od mene

Partizanov Letonac: Još uvek ne razumem šta Obradović želi od mene

Nova 23.11.2021
Rodions Kurucs, košarkaš Partizana i letonski reprezentativac, pred meč sa Srbijom (četvrtak, 20.00) pojasnio je da još uvek ne shvata šta od njega traži trener Željko Obradović. „Još ne razumem do kraja šta trener želi od mene na terenu… »
"Ne razumem šta traži od: Mene!" Partizanov Letonac se požalio svojima na Željka Obradovića: Nadam se da ću jednog dana…

"Ne razumem šta traži od: Mene!" Partizanov Letonac se požalio svojima na Željka Obradovića: Nadam se da ću jednog dana…

Sportal blic 23.11.2021
Košarkaš Rodions Kuruc u razgovoru za letonske medije otkrio je da se nije adaptirao na evropsku košarku i da se ne razume u dovoljnoj meri sa trenerom crno-belih . - Još ne razumem do kraja šta trener želi od mene na terenu. Dešavaju se situacije… »
Kuruc otvorio dušu letoncima: Ne razumem šta Željko Obradović hoće od mene

Kuruc otvorio dušu letoncima: Ne razumem šta Željko Obradović hoće od mene

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: N.Skenderiuja Nekoliko loših partija i padanje u drugi plan kod Željka Obradovića su sigurno kako za navijače crno-belih, tako i za samog igrača šok. A zbog čega se sve to dešava otkrio je Kuruc u razgovoru za letonske medije, pošto je… »
Kuruc se još traži: Ne razumem do kraja šta Obradović želi od mene na terenu

Kuruc se još traži: Ne razumem do kraja šta Obradović želi od mene na terenu

Mozzart sport 23.11.2021
“Još se navikavam na evropsku košarku”, kaže Letonac. Došao je sa epitetom velikog pojačanja, ali Rodion Kuruc za sada još nije “napunio oči” navijačima Partizana. Letonac je nesumnjivo igrač velikih mogućnosti, međutim, još ih krije… »
Letonac pokušava da shvati Obradovića: „Još ne razumem do kraja šta trener želi od mene na terenu“!

Letonac pokušava da shvati Obradovića: „Još ne razumem do kraja šta trener želi od mene na terenu“!

Hot sport 23.11.2021
Traje adaptacija na evropsku košarku. Definitivno da je Rodion Kuruc glasio za jedno od najvećih pojačanja Partizana tokom minulog leta, ali letonski reprezentativac ne uspeva baš da shavati šta od njega očekuje trofejni trener. „Još ne razumem… »

Vesti dana »