Povezane vesti

Sahranjena merima NJegomir: Porodica, kolege i prijatelji ispratili pevačicu na večni počinak uz pesmu "Što je lepo kad se…

Sahranjena merima NJegomir: Porodica, kolege i prijatelji ispratili pevačicu na večni počinak uz pesmu "Što je lepo kad se…

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: N. Skenderija Foto: Фото: М. Кутлача POGLEDAJ GALERIJU Nakon komemoracije Merimi NJegomir, porodica i prisutni u Kamenoj sali zaputili su se ka Novom groblju da odaju počast i sahrane pevačicu. Foto: N. Skenderija Kovčeg je bio… »
Merima Njegomir sahranjena uz svoje čuvene hitove: Skrhana ćerka grlila kovčeg

Merima Njegomir sahranjena uz svoje čuvene hitove: Skrhana ćerka grlila kovčeg

Nova 23.11.2021
Pevačica Merima Njegomir, koja je preminula 20. novembra, sahranjena je danas u Aleji zaslužnih građana na beogradskom Novom groblju, uz zvuke svojih pesama "Što je lepo kad se neko voli" i "Zbog tebe nikom ne dam da me voli". Na ukopu Merime Njegomir… »
Srđan Đoković na sahrani Merime Njegomir: Došao da uputi poslednji pozdrav FOTO

Srđan Đoković na sahrani Merime Njegomir: Došao da uputi poslednji pozdrav FOTO

Nova 23.11.2021
Na sharanu pevačice Merime Njegomir, koja će na večni počinak biti ispraćena u Aleji zaslužnih građana u Beogradu, došao je i Srđan Đoković, otac našeg najboljeg tenisera svih vremena, Novaka Đokovića. Merima Njegomir počivaće pored Džeja… »
Ivica Dačić stigao na sahranu Merime Njegomir (FOTO)

Ivica Dačić stigao na sahranu Merime Njegomir (FOTO)

Nova 23.11.2021
Ivica Dačić, predsednik Skupštine Srbije, stigao je na sahranu i opelo preminule estradne umetnice Merime Njegomir. Njegomir će biti sahranjena danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Ispraćaj pevačice narodne muzike je u 14.30 iz kapele… »
"Možda su joj anđeli govorili 'izdrži još malo', zato se ja klanjam svojoj mami" Potresno pismo ćerke Merime Njegomir…

"Možda su joj anđeli govorili 'izdrži još malo', zato se ja klanjam svojoj mami" Potresno pismo ćerke Merime Njegomir…

Blic 23.11.2021
Na komemoraciji Merimi Njegomir, koja se danas održava u Kamenoj sali Radio Beograda, pročitano je pismo koje je pevačicina ćerka Jelena prošle godine napisala mami za rođendan. - Ta reč "sila" pratila me je kroz snove i javu. Sila je bila tu dok… »
Emotivne reči ćerke Merime Njegomir! Ovako se oprostila od majke!

Emotivne reči ćerke Merime Njegomir! Ovako se oprostila od majke!

Svet & Skandal 23.11.2021
Na komemorijalnom skupu povodom smrti pevačice narodne muzike, Merime Njegomir, pročitano je pismo njene ćerke Jelene, koje je napisala za njen rođendan prošle godine. – U dečijim cipelicama, ali krupnih radoznalih očiju, pitala sam maminog tatu… »
Potresno pismo Merimine ćerke: Mama, klanjam se svakom tvom koraku

Potresno pismo Merimine ćerke: Mama, klanjam se svakom tvom koraku

Nova 23.11.2021
Na komemorijalnom skupu povodom smrti pevačice narodne muzike, Merime Njegomir, pročitano je pismo njene ćerke Jelene, koje je napisala za njen rođendan prošle godine. „U dečijim cipelicama, ali krupnih radoznalih očiju, pitala sam maminog tatu… »

Vesti dana »